Filmowanie

Filmowanie eventów

Organizujesz duży event, spotkanie biznesowe lub konferencję i zależy Ci na uzyskaniu wysokiej jakości materiału wideo z przebiegu wydarzenia? Jeśli tak, świetnie trafiłeś. Jako doświadczeni filmowcy z głową pełną pomysłów doskonale wiemy, że profesjonalne filmowanie to coś więcej niż tylko ustawienie kamer na statywach. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz mieć pewność, że nasi operatorzy uchwycą najciekawsze chwile spotkania i nadadzą im ciekawą oprawę.

img
img

Filmowanie nieruchomości

Zamierzasz w najbliższym czasie sprzedać dom lub mieszkanie, a może jesteś agentem nieruchomości? Jeżeli tak, możemy pomóc Ci w pokazaniu klientom jeszcze lepiej tego, co wystawiasz na sprzedaż. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz najwyższej jakości sprzęcie filmowym jesteśmy w stanie przygotować jedyny w swoim rodzaju materiał wideo, dzięki któremu Twoi klienci poczują się tak, jakby spacerowali po nieruchomości i mogli obejrzeć jej każdy, najmniejszy nawet szczegół.

Filmowanie dronem

W zakres naszych usług wchodzi nie tylko tworzenie nieszablonowych fotografii z lotu ptaka. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, specjalizujemy się także w realizacji profesjonalnych filmów z drona. Filmowanie z bezzałogowych statków powietrznych wykonujemy z pasją i zaangażowaniem, podejmując się zleceń zarówno od osób prywatnych, jak i od firm, instytucji, agencji reklamowych itp.

img
img

Filmowanie konferencji

Wieloletnia pasja do fotografowania i filmowania sprawiła, że ofertę naszych usług rozszerzyliśmy o przygotowywanie profesjonalnych wideo relacji z konferencji. Materiały, które realizujemy, dają możliwość dotarcia do większej grupy odbiorców, a także przyczyniają się do zwiększenia prestiżu wydarzenia i firmy. Ponadto doskonale sprawdzają się jako elementy marketingowe, które można umieścić np. na stronie internetowej.

Relacje video

W bogatym asortymencie usług proponowanych przez naszą firmę znajduje się tworzenie profesjonalnych relacji wideo. Specjalizujemy się w przygotowywaniu materiałów z wydarzeń kulturalnych, sportowych, a także o charakterze promocyjnym i szkoleniowym, działając na terenie całej Polski. Jeśli chcesz utrwalić konkretne wydarzenie, stworzyć jego ciekawą zapowiedź, uwiecznić szkolenie lub po prostu uzyskać nietuzinkowy materiał marketingowy, zgłoś się do nas.

img
img

Filmy reklamowe

Realizowane przez FlyPix filmy reklamowe stanowią idealny sposób na wsparcie działań z zakresu marketingu. Przygotowując tego typu materiały, doskonale wiemy, na jakie elementy widzowie zwracają szczególną uwagę. Dzięki temu możemy zapewnić, że każda stworzona przez nas produkcja to skuteczne narzędzie sprzedażowe. W naszej ofercie znajdują się między innymi spoty reklamowe, a także filmy korporacyjne i wizerunkowe.

Kontakt

Dane kontaktowe

FlyPix Michał Grybowicz

siedziba w Warszawie

i Białymstoku

(działamy w całej Polsce)

+48 606-247-244
Formularz kontaktowy