Filmowanie eventów, nagrywanie wydarzeń / wideofilmowanie dronem

W bogatym asortymencie usług video oferowanych przez naszą firmę szczególną popularnością cieszy się nagrywanie eventów. Usługę tego rodzaju świadczymy na terenie Warszawy oraz całej Polski, tworząc filmy eventowe oraz videorealcje – zarówno dronem, jak i z wykorzystaniem naziemnego sprzętu do filmowania. Swoją ofertę w zakresie relacji video z eventów adresujemy do firm, klientów indywidualnych oraz wszystkich tych, którzy organizują wydarzenia kulturalne, rozrywkowe, sportowe lub biznesowe i chcą uwiecznić je w postaci atrakcyjnego filmu eventowego.

 

Filmy eventowe – jak je robimy?

Profesjonalne filmy eventowe dają organizatorom różnych wydarzeń bogate możliwości w zakresie promocji i reklamy organizowanych przez siebie imprez. Jednocześnie, nagrywanie eventów pozwala uwiecznić wyjątkowe momenty w historii firmy, miasta lub danej organizacji. To tylko niektóre powody, dla których wideofilmowanie eventów cieszy się tak ogromną popularnością. FlyPix specjalizuje się w relacjonowaniu wydarzeń przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu. W codziennej pracy wykorzystujemy zarówno drony, umożliwiające tworzenie filmów lotniczych oraz efektownych ujęć z powietrza, jak i zaawansowany sprzęt video do filmowania z ziemi w jakości 4K i Ultra HD. Nasze filmy charakteryzują się nie tylko doskonałą rozdzielczością, ale również idealną stabilizacją obrazu, co zwłaszcza przy video relacjach dronem ma szczególne znaczenie. Montaż, udźwiękowienie oraz kompletna produkcja przeprowadzane są w naszym nowocześnie wyposażonym studiu, a efektem współpracy z nami zawsze jest ciekawy, zaskakujący i nierzadko wzruszający film eventowy zrealizowany w najwyższym standardzie obrazu i dźwięku.

Oprócz tworzenia filmów z wydarzeń specjalizujemy się również w prowadzeniu video relacji „na żywo” z eventów, takich jak koncerty, imprezy sportowe czy spotkania branżowe. Obraz z filmowanego wydarzenia może być przesyłany na telebimy znajdujące się na terenie imprezy lub bezpośrednio do wozu transmisyjnego, umożliwiającego streaming w telewizji lub internecie, co dodatkowo podniesie rangę organizowanego wydarzenia i umożliwi jego śledzenie również osobom niebiorącym w nim bezpośredniego udziału.

Relacje video z imprez – ile to kosztuje?

Pytanie o to, ile kosztuje kompletny film eventowy, jest jednym z tych, które nasi klienci zadają nam najczęściej. Trudno o jednoznaczną odpowiedź, ponieważ do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, jednak naszą misją jest udowadnianie, że profesjonalne nagrywanie i relacjonowanie eventów nie musi być drogie. Wpływ na ostateczną cenę usługi zwykle mają następujące czynniki:

  • liczba i sposób realizacji poszczególnych ujęć,
  • czas trwania filmu,
  • czas montażu i produkcji,
  • wybór sprzętu video (kamery do filmowania z powietrza, ziemi, stabilizatory obrazu, nagłośnienie itp.),
  • model drona,
  • lokalizacja eventu,
  • liczba i czas trwania oblotów,
  • ewentualne dodatkowe wymagania naszych klientów.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat sposobu realizowania przez nas filmów eventowych. Zleć nam nagrywanie eventów na terenie Warszawy i całego kraju i ciesz się najwyższą jakością video relacji w doskonałej jakości obrazu i dźwięku, w najlepszej cenie!

Kontakt

Dane kontaktowe

FlyPix Michał Grybowicz

siedziba w Warszawie

i Białymstoku

(działamy w całej Polsce)

+48 606-247-244
Formularz kontaktowy