Fotografia

Fotografia eventów

Czy wiesz, że profesjonalne zdjęcia z eventu mogą przyczynić się do sukcesu firmy nawet długo po zakończeniu wydarzenia? Umiejętnie wykonana dokumentacja może stanowić idealne narzędzie promocyjne, które można umieścić, chociażby na firmowej stronie internetowej. Jeśli zależy Ci na uzyskaniu doskonałej jakości fotografii – zgłoś się do nas! Dołożymy wszelkich starań, by przygotować jak najciekawszy zapis wydarzenia okolicznościowego.

img
img

Fotografia imprez integracyjnych

W naszej firmie, dzięki kompleksowemu podejściu i najwyższej klasy sprzętom fotograficznym, tworzymy jedyne w swoim rodzaju fotografie z imprez integracyjnych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że profesjonalne zdjęcia to coś znacznie więcej niż tylko dokumentacja wydarzenia. Dlatego staramy się uchwycić wszystkie najważniejsze chwile, aby pokazać naturalny uśmiech uczestników, emocje oraz interakcje między ludźmi.

Fotografia z drona

Jedną z naszych specjalności jest profesjonalna fotografia lotnicza, którą realizujemy przy użyciu nowoczesnego drona oraz niezawodnego sprzętu fotograficznego. Jako operatorzy bezzałogowych statków powietrznych proponujemy wykonanie materiałów zdjęciowych z lotu ptaka w najwyższej rozdzielczości. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego, nawet najbardziej nietypowego zlecenia, dostosowując zakres usług do indywidualnych potrzeb klienta.

img
img

Wyjazdy fotograficzne

W najbliższym czasie bierzesz ślub i poszukujesz profesjonalnego fotografa? A może interesuje Cię zawodowiec, który dojedzie na sesję zdjęciową w wyznaczone miejsce w Polsce? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu! W zakres naszej oferty wchodzi możliwość wynajęcia utalentowanego fotografa na wyjazdy. Poza tym, że wykonujemy sesje zdjęciowe, realizujemy także fotografie produktowe, wizerunkowe oraz fotorelacje z różnych wydarzeń.

Kontakt

Dane kontaktowe

FlyPix Michał Grybowicz

siedziba w Warszawie

i Białymstoku

(działamy w całej Polsce)

+48 606-247-244
Formularz kontaktowy