fbpx

Profesjonalne filmowanie konferencji Warszawa

W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby naszych klientów oferujemy filmowanie konferencji i szkoleń w kompleksowym zakresie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji relacji video z różnego rodzaju imprez kulturalnych, sportowych, a także tych o charakterze marketingowym. Chociaż Warszawa stanowi lokalizację dla naszej siedziby, podejmujemy się realizacji zleceń także w pozostałych miastach całej Polski.

 

Dlaczego warto zlecić nam filmowanie konferencji?

W przeciwieństwie do jakichkolwiek reżyserowanych filmów promocyjnych, nagrywania konferencji nie da się powtórzyć. Z tego powodu zadanie to wymaga zarówno dobrej znajomości tematu, jak i pełnego skupienia oraz profesjonalizmu. Warto zatem zlecić filmowanie konferencji naszej firmie, która zarejestruje wszystkie kluczowe momenty eventu, a także zadba jego o jak najbardziej efektowną prezentację.

Tworzymy nagrania konferencji od podstaw, pracując na kilka kamer, z których montowany jest właściwy materiał. Nagrywanie konferencji i innych wydarzeń publicznych realizujemy wyłącznie przy wykorzystaniu najwyższej klasy sprzętów. Nasze zaplecze techniczne to nie tylko bezzałogowe statki powietrzne, czyli tzw. drony, ale również wysokiej jakości kamery ze stabilizatorami, statywy, oświetlenie, mikrofony itp. Tym samym organizator nie musi zaprzątać sobie głowy oświetleniem planu filmowego czy zapewnieniem nam mikrofonów, ponieważ wchodzi to w zakres naszych własnych obowiązków. Jako specjaliści zajmujemy się profesjonalnym montażem realizowanych nagrań. W zależności od indywidualnych preferencji każdego klienta obraz może być zarówno w rozdzielczości Full HD, jak i 4K. Oferujemy także przygotowywanie wysokiej jakości dokumentacji fotograficznej.

filmowanie konferencji
filmowanie konferencji Warszawa

Nagrywanie konferencji i innych eventów

Do zadań takich jak filmowanie konferencji Warszawa stanowi jedną z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji. Ze względu na liczbę mieszkańców oraz wielkość odbywa się tam wiele innych eventów, m.in. szkolenia, prezentacje, pokazy, koncerty oraz imprezy sportowe, które regularnie uwieczniamy dla naszych klientów.

 

Kontakt

Adres korespondencyjny

FlyPix Michał Grybowicz

ul. Grupy AK Krybar 7/38

00-712 Warszawa

NIP: 966-189-34-36(działamy w całej Polsce)
+48 606-247-244
Formularz kontaktowy