fbpx

Filmowanie konferencji i szkoleń

W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby klientów nasze firma oferuje filmowanie konferencji i szkoleń  w kompleksowym zakresie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji relacji video z różnego rodzaju imprez kulturalnych, sportowych, a także o charakterze marketingowym. Nagrywanie konferencji wymaga skupienia i znajomości tematu, więc warto zlecić to profesjonalistomkonferencji nie da się powtórzyć. Chociaż siedziba naszej firmy mieści się na terenie miasta Warszawa, podejmujemy się realizacji zleceń na obszarze całego kraju.

 

W jaki sposób wykonujemy nagrywanie konferencji i inne relacje video?

Nagrywanie konferencji i innych wydarzeń realizujemy wyłącznie przy wykorzystaniu najwyższej klasy sprzętów. Nasze zaplecze techniczne to nie tylko bezzałogowe statki powietrzne, czyli tzw. drony, ale również profesjonalne kamery ze stabilizatorami, statywy, mikrofony itd.

Tworzymy kompletne nagrania konferencji – realizacje na kilka kamer, oświetlenie planu, zapewnienie mikrofonów, montaż materiału. Realizujemy nagrania zarówno w rozdzielczości Full HD jak i 4K.

filmowanie konferencji
filmowanie konferencji Warszawa

Co wchodzi w zakres naszych usług?

Naszym klientom możemy zaproponować pełną gamę usług, które obejmują filmowanie między innymi takich wydarzeń, jak:

  • konferencje,
  • szkolenia,
  • eventy,
  • prezentacje,
  • pokazy,
  • koncerty,
  • imprezy sportowe.

Na indywidualne życzenie klienta jesteśmy w stanie także przygotować nie tylko filmowanie konferencji, ale również wysokiej jakości fotografowanie eventów. Dodatkowo nasi specjaliści zajmują się profesjonalnym montażem realizowanych nagrań.

 

Kontakt

Dane kontaktowe

FlyPix Michał Grybowicz

siedziba w Warszawie

i Białymstoku

(działamy w całej Polsce)

Formularz kontaktowy