fbpx

Jeśli poszukujesz zawodowego fotografa, który na sesję fotograficzną dojedzie w dowolne miejsce w Polsce, to FlyPix ma idealną propozycję. Dzięki nam zyskasz atrakcyjne zdjęcia.

Od lat zajmujemy się tworzeniem wyjątkowych sesji na terenie całego kraju. Nasi fotografowie są nie tylko doświadczeni, ale dysponują również nowoczesnym sprzętem, pozwalającym uchwycić najlepszej jakości zdjęcia. Dzięki zaś wykorzystaniu dronów możemy wykonać fotografie z perspektywy, która czyni całą relację jeszcze atrakcyjniejszą.

Jakie zdjęcia możemy wykonać?

Oferujemy szeroki zakres prac fotografa na wyjazdy. Klientów, którzy poszukują takich usług jak wykonanie:

  • zdjęć produktowych,
  • fotografii wizerunkowych,
  • sesji zdjęciowych,
  • fotorelacji z różnych wydarzeń (jak na przykład szkolenia, imprezy masowe czy integracyjne etc.),

a także wielu innych usług, zachęcamy do skorzystania z przedstawionej propozycji. Jesteśmy otwarci na współpracę z instytucjami państwowymi, samorządami, przedsiębiorstwami i osobami prywatnymi. Gwarantujemy atrakcyjne ujęcia, a wykonane zdjęcia będą niezwykłą pamiątką z danego wydarzenia lub też atrakcyjnym materiałem promocyjnym.

Działamy na terenie całej Polski

Choć główne siedziby FlyPix mieszczą się w Warszawie i Białymstoku, to prezentowana oferta skierowana jest do klientów z całej Polski. Dojedziemy w dowolne miejsce w kraju, by wykonać ciekawą sesję zdjęciową.

Dotychczas realizowaliśmy wiele zróżnicowanych projektów w różnych regionach Polski. W naszym dorobku można znaleźć, m.in.:

  • niezwykłe ujęcia podlaskich jezior,
  • nocne zdjęcia ukazujące centrum Białegostoku z góry,
  • atrakcyjną prezentację hotelu Willa Lubicz w Gdyni,
  • sesję zdjęciową dla dewelopera budującego na warszawskim Mokotowie Osiedle Wiślany.

Dzięki tak zróżnicowanym zadaniom, jakich podejmowaliśmy się do tej pory, jesteśmy w stanie zrealizować nawet najoryginalniejsze projekty.

Dlaczego warto postawić na naszego fotografa?

Za wyborem FlyPix przemawia nie tylko ciekawe i różnorodne portfolio czy bogate doświadczenie – zaufali nam bowiem klienci z najróżniejszych branż i nie raz mieliśmy okazję współpracować z powszechnie znanymi markami (jak H&M czy Eurolot). Gwarancją wyjątkowych ujęć jest nasza pasja, którą chcemy się dzielić z osobami, które korzystają z prezentowanych usług, dostarczając im przy tym najwyższej jakości materiał zdjęciowy.

Fotografie wykonujemy przy pomocy zaawansowanego sprzętu fotograficznego, który do sesji na miejscu, jak i na wyjeździe, zawsze dobieramy adekwatnie do oczekiwanych przez klienta rezultatów.

Jeśli więc potrzebny jest Ci dobry fotograf na wyjazd, to zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy, że współpracując z nami, zyskasz świetny materiał promocyjny lub zdjęcia, które będą ciekawą pamiątką z najróżniejszych wydarzeń.

 

Kontakt

Adres korespondencyjny

FlyPix Michał Grybowicz

ul. Grupy AK Krybar 7/38

00-712 Warszawa

NIP: 966-189-34-36(działamy w całej Polsce)
+48 606-247-244
Formularz kontaktowy