fbpx

Efektowne filmowanie z drona Białystok

Jeżeli pragniesz profesjonalnie zrealizowanego filmu promocyjnego dla swojej firmy, zdjęcia z drona z pewnością zagwarantują taki efekt. Doskonale sprawdzą się choćby podczas dokumentowania różnego rodzaju wydarzeń branżowych, takich jak targi i konferencje, ale też nowych inwestycji deweloperskich. Filmowanie z drona może okazać się użyteczne również w przypadku tworzenia niestandardowej wizytówki danego przedsiębiorstwa. Zdjęcia z lotu ptaka dodają filmowi rozmachu i nowoczesnego sznytu. Z pewnością zapadną w pamięć Twoim potencjalnym klientom.  

 

Filmowanie z drona Białystok
Białystok stanowi jedną z miejscowości w Polsce, w której możesz skorzystać z usług naszej firmy FlyPix. W skład tworzonego przez nas zespołu wchodzą nie tylko doświadczeni operatorzy kamery oraz montażyści, ale także licencjonowani operatorzy drona. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu latającego, profesjonalnych kamer i wysokiej klasy urządzeń do stabilizacji obrazu. Jako pasjonaci z bogatym doświadczeniem specjalizujemy się w obsłudze takich eventów, przy których zdjęcia z drona mają największe zastosowanie. To na przykład duże imprezy korporacyjne, w których bierze udział powyżej tysiąca osób. Efektownie wyglądają jednak również filmowane z drona mniejsze wydarzenia, na przykład wyjazdy integracyjne, szkolenia czy małe konferencje.

Dlaczego warto uwzględnić zdjęcia z drona w swoim materiale reklamowym?

Zdjęcia z drona zawsze dodają do nagrania nowej świeżości, z największą estetyką prezentując skalę danego wydarzenia oraz unikalne atuty okolicy, w której się ono odbywa. Wśród miast, w których szczególnie polecamy filmowanie z drona Białystok zajmuje ważną pozycję. Miejscowość ta ma bowiem do zaoferowania zarówno bujne, zielone przestrzenie, jak i atrakcyjne wizualnie zabytki, na przykład Pałac Branickich czy też Operę i Filharmonię Podlaską. Podczas wykonywania zdjęć z drona w mieście takim jak Białystok zawsze staramy się wydobyć jak największy potencjał z okolicy, jednak przestrzegamy także wszystkich zasad bezpieczeństwa. Gwarantujemy naszym klientom najwyższą jakość zdjęć oraz materiału video. Efektownie przeplatamy w montażu uwiecznione panoramy z nagraniami naziemnymi.
Zdjęcia z drona Białystok
 

Kontakt

Adres korespondencyjny

FlyPix Michał Grybowicz

al. Jana Pawła II 27

00-867 Warszawa

NIP: 966-189-34-36


Oddział Trójmiasto
Gdańsk - Przymorze

(działamy w całej Polsce)
Formularz kontaktowy