fbpx

Profesjonalne filmowanie dronem Warszawa

Filmowanie z drona to obecnie jedna z najnowocześniejszych form nagrywania niezwykle atrakcyjnych i niebanalnych filmów w branży reklamowej, eventowej czy ślubnej. Firma FlyPix już kilka lat temu wprowadziła tego typu usługę do swojej oferty, proponując profesjonalne filmowanie z powietrza zakończone montażem materiału i produkcją oryginalnego filmu. Terenem naszej działalności jest głównie Warszawa, ale równie chętnie podejmujemy się zleceń na terenie całego kraju i za granicą.

 

filmy z drona Warszawa

Filmowanie z powietrza, czyli świat z innej perspektywy

Jeśli chodzi o bezzałogowy statek powietrzny, znany szerzej pod nazwą dron filmowanie z jego udziałem daje efekty, jaskie trudno uzyskać za pomocą tradycyjnych technik video. Świat z lotu ptaka wygląda zupełnie inaczej niż ten widziany na co dzień, a wszelkie eventy, uroczystości czy zawody sportowe ukazane w ten sposób wzbudzają większe zainteresowanie. Miejscem ciekawych ujęć może być zarówno Warszawa, jak i Łódź czy Pojezierze Mazurskie – efekt zależy od umiejętności i kreatywności zespołu produkującego film. Ze względu na atrakcyjność zdjęć oraz wszechstronność, filmowanie z drona staje się coraz popularniejsze, a liczba odbiorców takiej usługi nieustająco rośnie. Dziś drony wykorzystuje się nie tylko do realizacji filmów reklamowych czy reportaży ślubnych, ale również w branży deweloperskiej do pokazania postępu robót budowlanych czy do monitoringu trudno dostępnych miejsc oraz urządzeń.

Filmowanie z drona to nie wszystko

Zaletę współpracy z naszą firmą stanowi kompleksowe świadczenie naszych usług, czego efektem jest profesjonalnie zmontowany i udźwiękowiony film. Niezależnie od tego, czy miejscem naszej pracy będzie Warszawa, czy też inny rejon Polski lub zagranica, zawsze dokładamy wszelkich starań, aby klient otrzymał doskonałej jakości film, który będzie idealną wizytówką lub pamiątką szczególnego wydarzenia. Nasza oferta obejmuje:

  • opracowanie koncepcji filmu,
  • stworzenie interesującego scenariusza,
  • różnorodne ujęcia z wykorzystaniem drona oraz tradycyjnych kamer,
  • profesjonalny montaż i udźwiękowienie materiału oraz postprodukcja filmu.

Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i agencje eventowe, deweloperów, przedstawicieli branży hotelowej, a także wszystkich, którzy chcą mieć nietypowy film dokumentujący własną działalność lub konkretne wydarzenie.

filmowanie z drona Warszawa
filmowanie dronem Warszawa

Doświadczenie, rzetelność oraz legalność działań

Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z dronami idzie w parze z odpowiedzialnością, dlatego wszelkie nasze działania są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa. Posiadamy Świadectwo Kwalifikacji Operatora Bezzałogowych Statków Powietrznych oraz ubezpieczenie OC, co jest dowodem na to, że jesteśmy rzetelnym i legalnym partnerem dla różnego typu przedsięwzięć, w których wykorzystujemy filowanie z powietrza.

filmy z drona Warszawa     nagrywanie dronem
 

Kontakt

Adres korespondencyjny

FlyPix Michał Grybowicz

ul. Grupy AK Krybar 7/38

00-712 Warszawa

NIP: 966-189-34-36(działamy w całej Polsce)
+48 606-247-244
Formularz kontaktowy