fbpx

Filmowanie dronem

FlyPix to firma z blisko 20-letnim doświadczeniem na rynku usług foto i video, a od kilku lat w szeregu usług ma również filmowanie dronem. Jest to usługa często wykorzystywana np. przy nagrywaniu teledysków, spotów reklamowych lub przebiegu budowy nieruchomości. Oferujemy kompleksową produkcję filmową, która zawiera filmowanie z drona oraz późniejszy montaż. Swoje usługi świadczymy na terenie miasta Warszawa, jak i całego kraju, tworząc relacje oraz filmy z drona w doskonałej jakości 4K.

 

filmy z drona

Filmowanie z drona Warszawa i cała Polska

Możliwość pokazania otaczającego Cię świata z zupełnie innej, bardziej atrakcyjnej perspektywy, to podstawowa korzyść, jaką daje filmowanie dronem.  Ujęcia z lotu ptaka doskonale sprawdzają się, m.in. podczas tworzenia filmów promocyjnych czy korporacyjnych. Od lat ogromną popularnością cieszą się również filmy z drona wykonywane przy okazji różnego rodzaju eventów, takich jak: imprezy sportowe, festyny, rajdy samochodowe itp.

Filmowanie dronem

Wybierając nasze usługi w zakresie video filmowanie dronem, masz pewność wyboru firmy, która oprócz wieloletniego doświadczenia i najnowocześniejszego sprzętu, jest w stanie zagwarantować Ci kompleksową realizację usług. Oferujemy nie tylko filmowanie z drona, ale także kompletną produkcję video:

  • zaproponujemy koncepcję filmu,
  • stworzymy jego scenariusz,
  • wykonamy ujęcia z drona oraz z innych perspektyw przy użyciu tradycyjnych kamer i sprzętu video,
  • zapewnimy profesjonalny montaż, udźwiękowienie oraz postprodukcję Twojego filmu!

Swoją ofertę kierujemy do firm, klientów indywidualnych, instytucji publicznych, agencji eventowych, deweloperów oraz branży hotelarskiej.

filmowanie z drona Warszawa
filmowanie dronem

MAMY NIEZBĘDNE UPRAWNIENIA DO PRACY Z DRONEM

Jesteśmy nie tylko świadomi potrzeb klientów, ale również przepisów prawa, które mają zastosowanie przy pracy z dronami. Dlatego też posiadamy Świadectwo Kwalifikacji Operatora Bezzałogowych Statków Powietrznych. Mamy również odpowiednie (i obligatoryjne dla tego typu usług) ubezpieczenie OC. Wybierając więc nasze usługi na zdjęcia z drona, masz pewność nie tylko fachowo zrealizowanego zlecenia, ale również pełnej legalności wykonywanych lotów dronami.

filmy z drona Warszawa     nagrywanie dronem
 

Kontakt

Dane kontaktowe

FlyPix Michał Grybowicz

siedziba w Warszawie

i Białymstoku

(działamy w całej Polsce)

Formularz kontaktowy