fbpx

Filmowanie eventów

Organizujesz duży event, wyjazd integracyjny / incentive, spotkanie biznesowe lub konferencję i zależy Ci na uzyskaniu wysokiej jakości materiału wideo z przebiegu wydarzenia? Jeśli tak, świetnie trafiłeś. Jako doświadczeni filmowcy z głową pełną pomysłów doskonale wiemy, że profesjonalne filmowanie to coś więcej niż tylko ustawienie kamer na statywach. Realizujemy ujęcia zarówno z kamer naziemnych, sportowych jak i drona w rozdzielczości Full HD / 4K.

img

Filmowanie konferencji i szkoleń

Przygotowujemy kompletne wideo relacje z konferencji. Materiały, które realizujemy, dają możliwość dotarcia do większej grupy odbiorców przy okazji kolejnych edycji konferencji, a także przyczyniają się do zwiększenia prestiżu wydarzenia i firmy. Ponadto doskonale sprawdzają się jako elementy marketingowe, które można umieścić np. na stronie internetowej. Wykonujemy zarówno kompleksowe nagrania całych konferencji, wywiadów, paneli dyskusyjnych (realizacje na kilka kamer, oświetlenie, montaż) jak i skróty z takich wydarzeń w formie klipów o długości np. 2-3 min.

Filmowanie nieruchomości / inwestycji / budowy

Zamierzasz w najbliższym czasie sprzedać dom lub mieszkanie, a może jesteś agentem nieruchomości? Jeżeli tak, możemy pomóc Ci w pokazaniu klientom jeszcze lepiej tego, co wystawiasz na sprzedaż. Poza dokumentacją gotowych inwestycji oferujemy również cykliczną dokumentację foto & video z procesu budowy inwestycji oraz produkcję filmów typu timelapse.

Filmy promocyjne

Realizowane przez FlyPix filmy reklamowe stanowią idealny sposób na wsparcie działań z zakresu marketingu. Przygotowując tego typu materiały, doskonale wiemy, na jakie elementy widzowie zwracają szczególną uwagę. Oferujemy kompleksowe działania – od napisania scenariusza po nagranie i montaż materiału.  W naszej ofercie znajdują się między innymi spoty reklamowe, a także filmy korporacyjne i wizerunkowe.

Filmowanie z drona

Specjalizujemy się także w realizacji profesjonalnych filmów z drona. Wykonujemy zarówno gotowe filmy (nagranie + montaż) jak i same surowe kadry (np. ujęcia z drona do filmów reklamowych).  Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC operatora drona oraz załatwiamy wszelkie formalności pozwalające na legalne wykonywanie lotów dronem.

 

Kontakt

Adres korespondencyjny

FlyPix Michał Grybowicz

ul. Grupy AK Krybar 7/38

00-712 Warszawa

NIP: 966-189-34-36(działamy w całej Polsce)
+48 606-247-244
Formularz kontaktowy