fbpx

Filmowanie eventów

Organizujesz duży event, wyjazd integracyjny / incentive, spotkanie biznesowe lub konferencję i zależy Ci na uzyskaniu wysokiej jakości materiału wideo z przebiegu wydarzenia? Jeśli tak, świetnie trafiłeś. Jako doświadczeni filmowcy z głową pełną pomysłów doskonale wiemy, że profesjonalne filmowanie to coś więcej niż tylko ustawienie kamer na statywach. Realizujemy ujęcia zarówno z kamer naziemnych, sportowych jak i drona w rozdzielczości Full HD / 4K.
img

Filmowanie konferencji i szkoleń

Przygotowujemy kompletne wideo relacje z konferencji. Materiały, które realizujemy, dają możliwość dotarcia do większej grupy odbiorców przy okazji kolejnych edycji konferencji, a także przyczyniają się do zwiększenia prestiżu wydarzenia i firmy. Ponadto doskonale sprawdzają się jako elementy marketingowe, które można umieścić np. na stronie internetowej. Wykonujemy zarówno kompleksowe nagrania całych konferencji, wywiadów, paneli dyskusyjnych (realizacje na kilka kamer, oświetlenie, montaż) jak i skróty z takich wydarzeń w formie klipów o długości np. 2-3 min.

Filmowanie nieruchomości / inwestycji / budowy

Zamierzasz w najbliższym czasie sprzedać dom lub mieszkanie, a może jesteś agentem nieruchomości? Jeżeli tak, możemy pomóc Ci w pokazaniu klientom jeszcze lepiej tego, co wystawiasz na sprzedaż. Poza dokumentacją gotowych inwestycji oferujemy również cykliczną dokumentację foto & video z procesu budowy inwestycji oraz produkcję filmów typu timelapse.

Filmy promocyjne

Realizowane przez FlyPix filmy reklamowe stanowią idealny sposób na wsparcie działań z zakresu marketingu. Przygotowując tego typu materiały, doskonale wiemy, na jakie elementy widzowie zwracają szczególną uwagę. Oferujemy kompleksowe działania - od napisania scenariusza po nagranie i montaż materiału.  W naszej ofercie znajdują się między innymi spoty reklamowe, a także filmy korporacyjne i wizerunkowe.

Filmowanie z drona

Specjalizujemy się także w realizacji profesjonalnych filmów z drona. Wykonujemy zarówno gotowe filmy (nagranie + montaż) jak i same surowe kadry (np. ujęcia z drona do filmów reklamowych).  Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC operatora drona oraz załatwiamy wszelkie formalności pozwalające na legalne wykonywanie lotów dronem.

 

 

Kontakt

Adres korespondencyjny

FlyPix Michał Grybowicz

al. Jana Pawła II 27

00-867 Warszawa

NIP: 966-189-34-36


Oddział Trójmiasto
Gdańsk - Przymorze

(działamy w całej Polsce)
Formularz kontaktowy