fbpx

Fotografia eventowa

Czy wiesz, że profesjonalne zdjęcia z eventu mogą przyczynić się do sukcesu firmy nawet długo po zakończeniu wydarzenia? Umiejętnie wykonana dokumentacja może stanowić idealne narzędzie promocyjne, które można umieścić, chociażby na firmowej stronie internetowej. Eventy mają to do siebie, że nie da się ich powtórzyć, więc jeśli zależy Ci na uzyskaniu doskonałej jakości fotografii to postaw na nasze wieloletnie doświadczenie.

img

Fotografia imprez integracyjnych / Incentive

Tworzymy fotorelacje z wyjazdów i imprez integracyjnych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że profesjonalne zdjęcia to coś znacznie więcej niż tylko dokumentacja wydarzenia. Dobry fotograf jest również częścią samego eventu i to od niego zależy jaką pamiątkę otrzymają uczestnicy po zakończeniu wydarzenia. Impreza w klubie, wyjazd motywacyjny w góry czy incentive za granicą ? – nie ma problemu, będziemy tam z Wami!

Fotografia z drona

Jedną z naszych specjalności jest profesjonalna fotografia lotnicza, którą realizujemy przy użyciu dronów.  Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC operatora drona oraz załatwiamy wszelkie formalności pozwalające na legalne wykonywanie lotów dronem.

img
img

Sesje zdjęciowe / biznesowe / wizerunkowe

Zadbaj o wizerunek Twojej firmy w Internecie czy na materiałach reklamowych – estetyczne i świeże zdjęcia pracowników czy fotografie np. wnętrza fabryki sprawią, że Twoja firma nie będzie anonimowa, przez co skrócisz dystans i zyskasz większe zaufanie u potencjalnego klienta. Sesja zdjęciowa w studio lub siedzibie firmy  – Ty wybierasz a my realizujemy.

 

Kontakt

Adres korespondencyjny

FlyPix Michał Grybowicz

al. Jana Pawła II 27

00-867 Warszawa

NIP: 966-189-34-36


Oddział Trójmiasto
Gdańsk - Przymorze

(działamy w całej Polsce)
Formularz kontaktowy