fbpx

FlyPix zespół

FlyPix czyli Flying Pixel (z ang. „latający piksel”) powstał w Warszawie w 2014 roku. Pomysłodawcą firmy jest Michał Grybowicz – niedoszły analityk finansowy, który pewnego dnia postawił zmienić swoją ścieżkę zawodową. Swoją pasję do fotografii, projektowania graficznego i reklamy postanowił przekuć w profesję, którą jako licencjonowany operator drona, fotograf i operator kamery wykonuje już od ponad 10 lat. FlyPix to nie jednostka a przede wszystkim grupa pasjonatów z bogatym doświadczeniem z zakresu fotografii i produkcji filmowej. Nasz zespół tworzą:

  • Kamil Jastrzębski – operator kamery, montażysta
  • Tomasz Urbanek – fotograf
  • Michał Grybowicz – fotograf, operator kamery i drona
  • Artur Wojciechowski – operator kamery i drona, montażysta

Specjalizujemy się w obsłudze eventów. Obsługujemy duże imprezy korporacyjne (1000+ osób) i mniejsze projekty np. wyjazdy incentive czy konferencje. W naszych realizacjach można znaleźć również sesje zdjęciowe, filmy reklamowe, ujęcia foto i video z drona. Działamy głównie na obszarze miasta Warszawa i Trójmiasto. Nasza mobilność jest na tyle duża, że nasze zlecenia realizowaliśmy już praktycznie w każdym zakątku Polski.

Przy obsłudze zagranicznych wyjazdów integracyjnych (incentive) odwiedziliśmy następujące kraje: Hiszpania, Maroko, Turcja czy Grecja.

 

FlyPix w akcji


W czym możemy pomóc?

– filmy reklamowe,
– filmy lub zdjęcia prezentujących nieruchomość, hotel, inwestycję w budowie,
-- zdjęcia i filmy z drona,
– ujęcia do teledysków, filmów i seriali,
– dokumentacja fotograficzna firmowych wyjazdów integracyjnych (incentive),
– zdjęcia biznesowe, zdjęcia produktowe, zdjęcia reklamowe,
-- relacja fotograficzna i video z eventów,
– zdjęcia i video wydarzeń firmowych, szkoleń i konferencji,
– montaż filmów z dostarczonych materiałów video,
-- ekspresowe usługi: np. retusz zdjęć, filmowanie, montaż i premiera video z wydarzenia podczas trwania imprezy.

Operator drona z licencją – Warszawa

Podczas wykonywania lotów dronami przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa. Gwarantujemy najwyższą jakość realizowanych materiałów fotograficznych i video. Mamy wieloletnie doświadczenie w filmowaniu oraz montażu filmów. Posiadamy Świadectwo Kwalifikacji Operatora Bezzałogowych Statków Powietrznych (potocznie zwane „prawo jazdy” na drona lub licencja operatora drona) oraz obowiązkowe ubezpieczenie OC. Latamy zgodnie z prawem. W miejscach, które tego wymagają, występujemy o zezwolenie na wykonanie lotów dronem (załatwiamy wszelkie formalności pozwolenia).

     
 

Kontakt

Adres korespondencyjny

FlyPix Michał Grybowicz

al. Jana Pawła II 27

00-867 Warszawa

NIP: 966-189-34-36


Oddział Trójmiasto
Gdańsk - Przymorze

(działamy w całej Polsce)
Formularz kontaktowy