fbpx

FlyPix zespół

FlyPix czyli Flying Pixel (z ang. „latający piksel”) powstał w Warszawie w 2014 roku. Założycielem firmy jest Michał Grybowicz – niedoszły analityk finansowy, który pewnego dnia postawił wszystko na jedną kartę i wybrał całkiem inną ścieżkę zawodową. Swoją pasję do fotografii, projektowania graficznego i reklamy postanowił przekuć w profesję, którą jako licencjonowany operator drona, fotograf i operator kamery wykonuje już od ponad 8 lat. FlyPix to nie jednostka a przede wszystkim grupa pasjonatów z bogatym doświadczeniem z zakresu fotografii i produkcji filmowej. Skład naszego zespołu to:

  • Kamil Jastrzębski – operator kamery, montażysta
  • Tomasz Urbanek – fotograf
  • Michał Grybowicz – fotograf, operator kamery i drona
  • Artur Wojciechowski – operator kamery i drona, montażysta

Specjalizujemy się w obsłudze eventów, obsługujemy zarówno duże imprezy korporacyjne (1000+ osób) jak i mniejsze projekty np. wyjazdy incentive czy konferencje. W naszych realizacjach można znaleźć również sesje zdjęciowe, filmy reklamowe, ujęcia foto i video z drona. Działamy głównie na obszarze miasta Warszawa, ale nasza mobilność jest na tyle duża, że nasze zlecenia realizowaliśmy już praktycznie w każdym zakątku Polski a przy okazji obsługi zagranicznych wyjazdów integracyjnych (incentive) odwiedziliśmy również takie kraje jak Hiszpania, Maroko czy Grecja.

 

FlyPix w akcji


W czym możemy pomóc?

– filmy reklamowe,
– filmy lub zdjęcia prezentujących nieruchomość, hotel, inwestycję w budowie,
-- zdjęcia i filmy z drona,
– ujęcia do teledysków, filmów i seriali,
– dokumentacja fotograficzna firmowych wyjazdów integracyjnych (incentive),
– zdjęcia biznesowe, zdjęcia produktowe, zdjęcia reklamowe,
-- relacja fotograficzna i video z eventów,
– zdjęcia i video wydarzeń firmowych, szkoleń i konferencji,
– montaż filmów z dostarczonych materiałów video,
-- ekspresowe usługi: np. retusz zdjęć, filmowanie, montaż i premiera video z wydarzenia podczas trwania imprezy.

Operator drona z licencją – Warszawa

Jako licencjonowani operatorzy dronów przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa wykonywania lotów dronami oraz gwarantujemy najwyższą jakość realizowanych materiałów fotograficznych i video. Mamy wieloletnie doświadczenie w filmowaniu oraz montażu filmów. Posiadamy Świadectwo Kwalifikacji Operatora Bezzałogowych Statków Powietrznych i obowiązkowe dla operatorów ubezpieczenie OC. Wykonujemy loty zgodnie z prawem, jedynie w miejscach, które nie są wyłączone z ruchu dronów.

     
 

Kontakt

Adres korespondencyjny

FlyPix Michał Grybowicz

ul. Grupy AK Krybar 7/38

00-712 Warszawa

NIP: 966-189-34-36(działamy w całej Polsce)
+48 606-247-244
Formularz kontaktowy