fbpx

PAKIETY EVENTOWE: CENNIK FOTOGRAF EVENTOWY / CENNIK FILMOWANIE EVENTÓW

Fotorelacja

1 fotograf
od 4h dostępności
ujęcia z ziemi (dron jako opcja)
retusz zdjęć
od 1200 zł**
* kwota netto ** napisz do nas a uzyskasz dokładną wycenę realizacji

Pakiet Foto + Video

1 operator kamery
1 fotograf
od 4h dostępności
ujęcia z ziemi i drona
retusz zdjęć
montaż skrótu video o długości ~2-3 min
od 4500 zł**
* kwota netto ** napisz do nas a uzyskasz dokładną wycenę realizacji

Videorelacja

1 operator kamery
od 4h dostępności
ujęcia z ziemi (dron jako opcja)
montaż skrótu video o długości ~1 min
od 2300 zł**
* kwota netto ** napisz do nas a uzyskasz dokładną wycenę realizacji
 

 

CENNIK FILMOWANIE / CENNIK FOTOGRAF  / CENNIK FILMY REKLAMOWE / CENNIK USŁUGI DRONEM

Zastanawiasz się jaka jest cena za filmowanie i zdjęcia z drona, film reklamowy, zdjęcia reklamowe albo koszt fotorelacji lub videorelacji z wydarzenia? Odpowiedź nie jest taka łatwa, ponieważ wymaga sprecyzowania wielu czynników wpływających na koszt usługi dronem oraz innych usług foto i video. Poniżej dowiesz się jakich informacji potrzebujemy, żeby wycenić realizację naszych usług. Nie musisz znać się na sprawach technicznych. Oferujemy bezpłatne konsultacje przy wyborze najlepszego rozwiązania, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu - przekaż nam tyle informacji, ile możesz a my się zajmiemy resztą. Poznaj nasz cennik usługi dronem oraz cennik foto i video.

Jaka jest cena za filmowanie / zdjęcia z drona lub inne usługi foto/video?

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, jeśli chcesz uzyskać konkretną ofertę na dane usługi, proszę wyślij do nas mail z formularza kontaktu lub na adres biuro@flypix.pl lub zadzwoń: 606-247-244. W treści umieść jak najwięcej informacji / odpowiedzi na poniższy zestaw pytań, od których zależy cena za wykonanie filmu reklamowego, zdjęć reklamowych, fotorelacji, nakręcenie video czy też zdjęcia i filmowanie z drona:
1. Dokładna lokalizacja wydarzenia/nagrania/sesji zdjęciowej?
2. Data, godzina rozpoczęcia i zakończenia eventu? Czas naszej dostępności na miejscu? / Data i godzina nagrania/sesji foto?
3. Jaka jest tematyka wydarzenia ? Co trzeba nagrać/sfotografować? - proszę o ogólny opis/założenia / W przypadku innych usług foto/video - proszę o opis zadania.
4. Ile będzie mniej więcej uczestników ? Czy jest harmonogram wydarzenia z rozpiską godzinową? / W przypadki np. sesji zdjęciowej - proszę podać ile osób należy sfotografować.
5. Ile mniej więcej zdjęć należy wykonać ? /  Jak długi materiał video należy wykonać?
6. Ilu fotografów/operatorów kamer ma być dostępnych (w przypadku eventów)?
7. Termin oddania gotowego materiału foto/video ?
8. Proszę podać inne ważne informacje.
filmowanie dronem cennik

Z czego wynika cena usługi dronem?

Czas lotu sfilmowanie określonego wydarzenia, przygotowanie dokumentacji fotograficznej lub transmisja live wymaga zwykle więcej niż jednego lotu dronem, a to wiąże się z większymi kosztami. Filmowanie i fotografowanie z drona to dwie usługi dronem, których cennik zależy przede wszystkim od czasu i ilości lotów. Zwykle maksymalny czas pojedynczego lotu drona to ~20 min
Rodzaj realizowanej usługi oferujemy dwie podstawowe usługi: wykonanie fotografii i filmowanie. Podczas jednego lotu możemy wykonać kilkanaście fotografii i nagrać od kilku do kilkunastu minut materiału wideo w rozdzielczości 4K.
Rodzaj użytego sprzętu dysponujemy nowoczesnymi dronami, kamerami i sprzętem stabilizującym obraz. Cena usługi dronem będzie uzależniona od rodzaju zastosowanego przez nas sprzętu, co z kolei stanowi konsekwencję szczególnych wymagań konkretnego klienta.
Forma zarejestrowanego materiału cena za zdjęcia i filmowanie w dużym stopniu zależy od tego, czy przekazujemy „surowy” materiał, czy też zajmujemy się jego kompleksową obróbką graficzną / montażem i dostarczamy klientowi gotowy produkt.
Lokalizacja filmy i zdjęcia z drona realizujemy głównie w Warszawie, ale obsługujemy również zlecenia z innych zakątków Polski i za granicą, zatem cennik usług musi uwzględniać koszt dojazdu i ogólnej logistyki, w tym koszt noclegu i wyżywienia operatora.
Skontaktuj się z nami, a przygotujemy wycenę w 24h! biuro@flypix.pl lub tel. 606-247-244.
 

Kontakt

Adres korespondencyjny

FlyPix Michał Grybowicz

al. Jana Pawła II 27

00-867 Warszawa

NIP: 966-189-34-36


Oddział Trójmiasto
Gdańsk - Przymorze

(działamy w całej Polsce)
Formularz kontaktowy