fbpx
Zastanawiasz się jaka jest cena za filmowanie i zdjęcia z drona albo koszt fotorelacji lub videorelacji z wydarzenia? Odpowiedź nie jest taka łatwa, ponieważ wymaga sprecyzowania wielu czynników wpływających na koszt usługi dronem oraz relacji foto i video. Poniżej dowiesz się jakich informacji potrzebujemy, żeby wycenić realizację naszych usług. Nie musisz znać się na sprawach technicznych. Oferujemy bezpłatne konsultacje przy wyborze najlepszego rozwiązania, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu – przekaż nam tyle informacji, ile możesz a my się zajmiemy resztą. Poznaj nasz cennik usługi dronem oraz cennik foto i video.

Jaka jest cena za filmowanie / zdjęcia z drona lub foto/video relację?

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, jeśli chcesz uzyskać konkretną ofertę na dane usługi, proszę wyślij do nas mail z formularza kontaktu lub na adres biuro@flypix.pl lub zadzwoń: 606-247-244. W treści umieść jak najwięcej informacji / odpowiedzi na poniższy zestaw pytań, od których zależy cena za wykonanie fotorelacji, nakręcenie video czy też zdjęcia i filmowanie z drona:

1. Dokładna lokalizacja wydarzenia/nagrania/sesji zdjęciowej?
2. Data, godzina rozpoczęcia i zakończenia?
3. Jaka jest tematyka wydarzenia ? Co trzeba nagrać/sfotografować? – proszę o ogólny opis/założenia.
4. Ile będzie mniej więcej uczestników ? Czy jest harmonogram wydarzenia z rozpiską godzinową?
5. Ile mniej więcej zdjęć należy wykonać ? /  Jak długi materiał video należy wykonać?
6. Ilu fotografów/operatorów kamer ma być dostępnych?
7. Termin oddania gotowego materiału foto/video ?
filmowanie dronem cennik

Z czego wynika cena usługi dronem?

 

Czas lotu sfilmowanie określonego wydarzenia, przygotowanie dokumentacji fotograficznej lub transmisja live wymaga zwykle więcej niż jednego lotu dronem, a to wiąże się z większymi kosztami. Filmowanie i fotografowanie z drona to dwie usługi dronem, których cennik zależy przede wszystkim od czasu i ilości lotów. Zwykle maksymalny czas lotu drona to ~20 min
Rodzaj realizowanej usługi oferujemy dwie podstawowe usługi: wykonanie fotografii i filmowanie. Podczas jednego lotu możemy wykonać kilkanaście fotografii i nagrać od kilku do kilkunastu minut materiału wideo w rozdzielczości 4K.
Rodzaj użytego sprzętu dysponujemy nowoczesnymi dronami, kamerami i sprzętem stabilizującym obraz. Cena usługi dronem będzie uzależniona od rodzaju zastosowanego przez nas sprzętu, co z kolei stanowi konsekwencję szczególnych wymagań konkretnego klienta.
Forma zarejestrowanego materiału cena za zdjęcia i filmowanie w dużym stopniu zależy od tego, czy przekazujemy „surowy” materiał, czy też zajmujemy się jego kompleksową obróbką graficzną / montażem i dostarczamy klientowi gotowy produkt.
Lokalizacja filmy i zdjęcia z drona realizujemy głównie w Warszawie, ale obsługujemy również zlecenia z innych zakątków Polski i za granicą, zatem cennik usług musi uwzględniać koszt dojazdu i ogólnej logistyki, w tym koszt noclegu i wyżywienia operatora.

 

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy wycenę w 24h! biuro@flypix.pl lub tel. 606-247-244.

 

Kontakt

Adres korespondencyjny

FlyPix Michał Grybowicz

ul. Grupy AK Krybar 7/38

00-712 Warszawa

NIP: 966-189-34-36(działamy w całej Polsce)
+48 606-247-244
Formularz kontaktowy