fbpx

Stolica Wielkopolski to nie tylko kolorowa architektura starówki, ale także piękne okolice rzeki Warty. Są to uwielbiane przez miejscowych i turystów Jezioro Maltańskie oraz Rusałka: urokliwe stawy, stworzone do spacerowania parki i tereny sportowo-rekreacyjne. Idealne miejsca dla tych, którzy celują zawsze w aktywny wypoczynek. Poznań to więc wspaniałe miejsce na filmowanie z powietrza! W jaki sposób można pokazać miejsca warte odwiedzenia w Poznaniu? Zdjęcia z drona najlepiej przedstawiają to piękne miasto. Wielu z nas na co dzień przemierza jego ulice – pieszo, na rowerze, samochodem czy autobusem. Ta perspektywa jest każdemu dobrze znana. Czy jednak zastanawiałeś się kiedyś, jak Stare Miasto wygląda z lotu ptaka? Czy budynek Twojej firmy ciekawie przedstawia się z góry? Jakie wrażenie zrobi wydarzenie masowe, jeśli nagramy zebrany tłum za pomocą drona? Jak sprawić, aby film ze ślubu w plenerze był prawdziwą pamiątką na długie lata, a nie tylko zwykłą płytą, którą włożymy do szuflady i o niej zapomnimy? Filmy i zdjęcia z drona nie dają o sobie zapomnieć! Dlaczego?

 

Zdjęcia z drona Poznań

Zdjęcia z drona – dla kogo?

Nie ogranicza nas przestrzeń – zdjęcia lotnicze i filmy z drona pozwalają pokazać Poznań z nowej perspektywy. To właśnie sprawia, że foto i video wykonywane przez nas wyróżniają się spośród innych obrazów. Z naszej oferty może skorzystać każdy:

  • inwestor, ponieważ zdjęcia z drona najlepiej zaprezentują nowo powstałą nieruchomość;
  • przedsiębiorca, gdyż dron może zostać wynajęty na firmowe wyjazdy integracyjne oraz imprezy masowe;
  • osoba prywatna, bo zdjęcia z lotu ptaka mogą być doskonałą pamiątką z rodzinnych wydarzeń okolicznościowych.

To w końcu oferta przygotowana właśnie dla Ciebie! Możesz wybrać zarówno zdjęcia, jak i filmowanie dronem!

Filmowanie dronem w Poznaniu

Posiadane Świadectwo Kwalifikacji Operatora Bezzałogowych Statków Powietrznych informuje klientów o legalności naszych usług oraz trosce o bezpieczeństwo, które jest dla nas najważniejsze. Operator drona ma duże doświadczenie w filmowaniu z powietrza, dlatego jest w stanie przygotować najlepsze kadry, dzięki którym filmy reklamowe staną się wyjątkowe i na długo pozostaną w pamięci oglądających. Inwestycja w budowie, nowy hotel, organizowanie dużej konferencji, turystyczna promocja miasta? To tylko przykładowe kategorie aktywności, dla których spoty reklamowe w Poznaniu, filmowane z lotu ptaka, mogą okazać się promocyjnym strzałem w dziesiątkę. Nasz profesjonalizm gwarantuje najlepsze zdjęcia i filmy z drona!

Filmy z drona w Poznaniu
Filmowanie dronem Poznań

Montaż filmów i zdjęć Poznań

Wykonane za pomocą zaawansowanej technologii charakteryzuje najwyższa jakość widoczna w każdym kadrze. Nasze nowoczesne drony są właściwie niezawodne – zdjęcia lotnicze budzą emocje, pokazują, że zmiana perspektywy może zaprezentować nawet zwykły obiekt jako jedyny w swoim rodzaju. Promocyjne filmy z drona to pomysł na wyjątkową promocję firmy czy wydarzenia. I co istotne – filmowanie dronem dostępne jest dzięki FlyPix w naprawdę przystępnej cenie!

 

Kontakt

Adres korespondencyjny

FlyPix Michał Grybowicz

al. Jana Pawła II 27

00-867 Warszawa

NIP: 966-189-34-36


Oddział Trójmiasto
Gdańsk - Przymorze

(działamy w całej Polsce)
Formularz kontaktowy