fbpx

Zdjęcia i filmy z drona, spoty reklamowe

Stolica Wielkopolski to nie tylko kolorowa architektura starówki, ale także piękne okolice rzeki Warty, uwielbiane przez miejscowych i turystów Jezioro Maltańskie oraz Rusałka, urokliwe stawy, stworzone do spacerowania parki i tereny sportowo-rekreacyjne dla tych, którzy celują zawsze w aktywny wypoczynek. W jaki sposób można pokazać miejsca warte odwiedzenia w Poznaniu? Zdjęcia z powietrza najlepiej przedstawiają to piękne miasto. Wielu z nas na co dzień przemierza jego ulice – pieszo, na rowerze, samochodem czy autobusem. Ta perspektywa jest każdemu dobrze znana. Czy jednak zastanawiałeś się kiedyś, jak Stare Miasto wygląda z lotu ptaka? Czy budynek Twojej firmy ciekawie przedstawia się z góry? Jakie wrażenie zrobi wydarzenie masowe, jeśli nagramy zebrany tłum za pomocą drona? Jak sprawić, aby film ze ślubu w plenerze był prawdziwą pamiątką na długie lata, a nie tylko zwykłą płytą, którą włożymy do szuflady i o niej zapomnimy? O zdjęciach i filmach z drona nie da się zapomnieć! Dlaczego?

 

Zdjęcia lotnicze - dla kogo?

Zdjęcia lotnicze – dla kogo?

Nie ogranicza nas przestrzeń – zdjęcia lotnicze pozwalają pokazać znane miejsca z nowej perspektywy. To właśnie sprawia, że foto i video wykonywane przez nas wyróżniają się spośród innych obrazów. Z naszej oferty może skorzystać każdy:

  • inwestor, ponieważ zdjęcia z drona najlepiej zaprezentują nowo powstałą nieruchomość;
  • przedsiębiorca, gdyż dron może zostać wynajęty na firmowe wyjazdy integracyjne oraz imprezy masowe;
  • osoba prywatna, bo zdjęcia z lotu ptaka mogą być doskonałą pamiątką z rodzinnych wydarzeń okolicznościowych.

To w końcu oferta przygotowana właśnie dla Ciebie! Możesz wybrać zarówno zdjęcia, jak i film wykonane dronem!

Filmy reklamowe w Poznaniu

Posiadane Świadectwo Kwalifikacji Operatora Bezzałogowych Statków Powietrznych informuje klientów o legalności naszych usług oraz trosce o bezpieczeństwo, które jest dla nas najważniejsze. Operator drona ma duże doświadczenie w filmowaniu z powietrza, dlatego jest w stanie przygotować najlepsze kadry, dzięki którym filmy reklamowe staną się wyjątkowe i na długo pozostaną w pamięci oglądających. Inwestycja w budowie, nowy hotel, organizowanie dużej konferencji, turystyczna promocja miasta? To tylko przykładowe kategorie aktywności, dla których spoty reklamowe w Poznaniu, nagrywane z lotu ptaka, mogą okazać się promocyjnym strzałem w dziesiątkę. Nasz profesjonalizm gwarantuje najlepsze zdjęcia i filmy!

Filmy reklamowe w Poznaniu
Montaż filmów i zdjęć – Poznań

Montaż filmów i zdjęć – Poznań

wykonane za pomocą zaawansowanej technologii charakteryzuje najwyższa jakość widoczna w każdym kadrze. Nasze nowoczesne drony są właściwie niezawodne – zdjęcia lotnicze budzą emocje, pokazują, że zmiana perspektywy może zaprezentować nawet zwykły obiekt jako jedyny w swoim rodzaju. Filmy promocyjne stworzone z lotu ptaka to pomysł na wyjątkową promocję firmy czy wydarzenia. I co istotne – filmowanie dronem dostępne jest dzięki FlyPix w naprawdę przystępnej cenie!

Kontakt

Dane kontaktowe

FlyPix Michał Grybowicz

siedziba w Warszawie

i Białymstoku

(działamy w całej Polsce)

Formularz kontaktowy