fbpx

Profesjonalne filmowanie eventów Warszawa i okolice

Spośród zróżnicowanego wachlarza proponowanych przez nas usług video filmowanie eventów cieszy się szczególnie dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Jednocześnie jest to także jedna z głównych specjalizacji naszej firmy.

Jeśli chodzi o obszar naszej działalności w tym zakresie – ze względu na ulokowanie naszej siedziby – jest nim przede wszystkim Warszawa oraz sąsiadujące z nią miejscowości. Mimo tego faktu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji zleceń dowolnym miejscu w kraju i za granicą, w każdym przypadku zapewniając filmowanie eventów na najwyższym poziomie.

Oferta filmów eventowych FlyPix skierowana jest do klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych zajmujących się organizacją imprez dowolnego rodzaju, w tym np. rozrywkowych, biznesowych, kulturalnych czy też sportowych.

 

Jakie filmy eventowe tworzymy?

Filmowanie eventów to doskonały sposób na wypromowanie zorganizowanej przez daną firmę imprezy. Aby jednak finalny efekt był w pełni satysfakcjonujący, warto dobrać odpowiednie w stosunku do specyfiki wydarzenia techniki filmowania. W związku z tym do dyspozycji naszych klientów oddajemy możliwość rejestrowania obrazu zarówno z powietrza, jak i z poziomu ziemi. Stosowany przez nas podczas filmowania eventów sprzęt jest przy tym niezwykle nowoczesny, pozwalając osiągnąć jakość obrazu rzędu 4 tysięcy pikseli (4K).

W przypadku każdego wydarzenia jesteśmy w stanie precyzyjnie dopasować się do jego wielkości. Relatywnie duże imprezy odbywające się dość regularnie w miastach takich jak np. Warszawa, Kraków czy Wrocław obsługiwane są przez naszych operatorów z wykorzystaniem nawet 4 kamer. Wszystko po to, aby uzyskać gwarancję uchwycenia wszystkich ważnych wydarzeń.

Nasza oferta uwzględnia ponadto nie tylko standardowe filmowanie eventów, ale również rejestrowanie wydarzeń na żywo. Uchwycony obraz może być transmitowany w trybie live bezpośrednio na telebimy (np. podczas koncertu) lub przesyłany do Internetu pozwalając tym samym na live streaming streamingowanie imprezy w sieci lub w telewizji.

Koszty filmowania eventów

Na finalną cenę filmu eventowego składa się wiele niejednolitych czynników, wynikający przede wszystkim z tego, że do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie. Są to aspekty takie jak m.in.:

  • ilość czasu potrzebnego na udokumentowanie wydarzenia,
  • długość finalnie powstałego materiału,
  • wymagany przez klienta termin oddania filmu,
  • rodzaj wykorzystywanego sprzętu,
  • liczba operatorów kamer,
  • lokalizacja organizowanej imprezy – Warszawa stanowi nasz podstawowy obszar działania, dlatego im dalej od niej, tym większe koszty związane z podróżą,
  • wszelkie indywidualne wymogi klienta, jak np. dodanie do relacji grafik czy stworzenie dodatkowych animacji.

W przypadku chęci podjęcia współpracy oraz pozyskania wyceny filmu eventowego serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym personelem.

filmowanie eventów Warszawa
 

Kontakt

Adres korespondencyjny

FlyPix Michał Grybowicz

ul. Grupy AK Krybar 7/38

00-712 Warszawa

NIP: 966-189-34-36(działamy w całej Polsce)
+48 606-247-244
Formularz kontaktowy