fbpx

Filmy eventowe i z wydarzeń

W asortymencie usług video oferowanych przez naszą firmę szczególną popularnością cieszy się filmowanie eventów.  Relacjonowanie wydarzeń to nasza specjalność. Usługę tego rodzaju świadczymy na terenie Warszawy oraz całej Polski, tworząc filmy eventowe oraz videorealcje – zarówno dronem, jak i z wykorzystaniem kamer naziemnych. Swoją ofertę w zakresie relacji video z eventów adresujemy do firm, klientów indywidualnych oraz wszystkich tych, którzy organizują wydarzenia kulturalne, rozrywkowe, sportowe lub biznesowe i chcą uwiecznić je w postaci atrakcyjnego filmu eventowego.

 

Filmy eventowe – jak je robimy?

Filmy eventowe dają organizatorom różnych wydarzeń bogate możliwości w zakresie promocji i reklamy organizowanych przez siebie imprez oraz pozwalają uwiecznić wyjątkowe momenty w historii firmy, miasta lub danej organizacji. W codziennej pracy wykorzystujemy zarówno drony, umożliwiające tworzenie efektownych ujęć z powietrza, jak i zaawansowany sprzęt video do filmowania z ziemi w jakości do 4K ! Duże eventy obsługuje nawet 3-4 operatorów kamer, żeby mieć pewność, że nic ważnego nam nie umknie.

Oprócz tworzenia filmów z wydarzeń oferujmy również prowadzenie video relacji „na żywo” z eventów (transmisje live), takich jak koncerty, imprezy sportowe czy spotkania branżowe. Obraz z filmowanego wydarzenia może być przesyłany na telebimy znajdujące się na terenie imprezy lub do Internetu umożliwiając streaming w telewizji lub internecie, co dodatkowo podniesie rangę organizowanego wydarzenia.

Relacje video z imprez – ile to kosztuje?

Pytanie o to, ile kosztuje kompletny film eventowy, jest jednym z tych, które nasi klienci zadają nam najczęściej. Trudno o jednoznaczną odpowiedź, ponieważ do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, jednak naszą misją jest udowadnianie, że profesjonalne nagrywanie i relacjonowanie eventów nie musi być drogie.

Wpływ na ostateczną cenę usługi zwykle mają następujące czynniki:

  • liczba godzin/dni zdjęciowych,
  • czas trwania filmu,
  • termin oddania materiału,
  • dobór sprzętu do realizacji,
  • lokalizacja eventu,
  • czas trwania wydarzenia,
  • ewentualne dodatkowe wymagania (np. stworzenie animacji czy grafik).

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat sposobu w jaki realizujemy filmowanie eventów.

filmowanie eventów Warszawa
 

Kontakt

Dane kontaktowe

FlyPix Michał Grybowicz

siedziba w Warszawie

i Białymstoku

(działamy w całej Polsce)

Formularz kontaktowy