fbpx

Profesjonalne filmowanie eventów Warszawa i okolice

Oferujemy wiele różnych usług wideo a szczególnym zainteresowaniem naszych klientów cieszy się filmowanie eventów. To jedna z naszych najbardziej popularnych usług. Jesteśmy ekspertami w filmowaniu eventów i stanowi ona kluczowy element naszej oferty.

Działamy głównie w Warszawie i okolicach, ale możemy podjąć się realizacji zarówno w kraju, jak i za granicą. Bez względu na daną lokalizację zapewniamy najwyższej jakości filmowanie eventów.

Oferta filmów eventowych FlyPix skierowana jest do klientów indywidualnych i biznesowych. Specjalizujemy się w dokumentacji różnorodnych wydarzeń np. imprezy rozrywkowe, biznesowe, kulturalne czy sportowe.

 

Jakie filmy eventowe tworzymy?

Filmowanie eventów to doskonały sposób na wypromowanie firmowej imprezy. Aby finalny efekt był w pełni satysfakcjonujący warto dobrać odpowiednie w stosunku do specyfiki wydarzenia techniki filmowania. Nasi klienci mogą korzystać z rejestracji obrazu z powietrza i ziemi. Podczas filmowania eventów używamy nowoczesnego sprzętu, który filmuje w rozdzielczości 4K. 

W przypadku każdego wydarzenia. Jesteśmy w stanie precyzyjnie dopasować się do jego wielkości. Relatywnie duże imprezy odbywające się w takich miastach jak np. Warszawa, Kraków, Gdańsk, Poznań czy Wrocław obsługiwane są przez naszych operatorów z wykorzystaniem nawet 4 kamer i 4 operatorów. Wszystko po to, aby uzyskać gwarancję uchwycenia wszystkich ważnych wydarzeń.

Oferujemy nie tylko filmowanie eventów, ale także rejestrowanie wydarzeń na żywo. Uchwycony obraz może być odtwarzany w trybie live bezpośrednio na telebimy (np. podczas koncertu) lub możemy transmitować wydarzenie na żywo do Internetu.

Koszty filmowania eventów

Na finalną cenę filmu eventowego składa się wiele niejednolitych czynników, wynikający przede wszystkim z tego, że do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie. Są to aspekty takie jak m.in.:

  • ilość czasu potrzebnego na udokumentowanie wydarzenia,
  • długość finalnie powstałego materiału,
  • wymagany przez klienta termin oddania filmu,
  • rodzaj wykorzystywanego sprzętu,
  • liczba operatorów kamer,
  • lokalizacja organizowanej imprezy – Warszawa stanowi nasz podstawowy obszar działania, dlatego im dalej od niej, tym większe koszty związane z podróżą,
  • wszelkie indywidualne wymogi klienta, jak np. dodanie do relacji grafik czy stworzenie dodatkowych animacji.

W przypadku chęci podjęcia współpracy oraz pozyskania wyceny filmu eventowego serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym personelem.

filmowanie eventów Warszawa
 

Kontakt

Adres korespondencyjny

FlyPix Michał Grybowicz

al. Jana Pawła II 27

00-867 Warszawa

NIP: 966-189-34-36


Oddział Trójmiasto
Gdańsk - Przymorze

(działamy w całej Polsce)
Formularz kontaktowy