fbpx

Drony są coraz częściej używane do filmowania i fotografowania nieruchomości z powietrza i ziemi. Dowody wskazują, że oferty z materiałami lotniczymi sprzedają się efektywniej. To wynika z faktu, że klienci, oglądając ujęcia z lotu ptaka, mogą zobaczyć interesujące miejsca z innej perspektywy. Oferujemy kompleksową dokumentację budowlaną np. dla osiedli, domów, biurowców, magazynów i obiektów przemysłowych. (z ziemi oraz powietrza, cykliczne wizyty na placu budowy) jak i gotowych nieruchomości. Zdjęcia i filmy z powietrza realizujemy na terenie całej Polski.

 

filmowanie nieruchomości

Zdjęcia nieruchomości z drona

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów FlyPix oferuje kompleksowe filmowanie i zdjęcia nieruchomości z drona. Wykorzystując wysokiej jakości drony, możemy stworzyć np. wizualizację widoków z konkretnej wysokości wieżowca, pomóc w lepszym zobrazowaniu postępów prac w związku z budową osiedla.

Nasze materiały doskonale prezentują zarówno mniejsze, jak i większe projekty, takie ja

  • budowa drogi,
  • mostu,
  • obiektów przemysłowych, fabryk,
  • osiedla mieszkaniowego, magazynu, wieżowca itp.

Filmowanie z powietrza przebiegu inwestycji – dla kogo?

Usługa dokumentacja budowy z drona i kamer naziemnych jest skierowana w głównej mierze do:

  • deweloperów,
  • przedsiębiorstw budowlanych,
  • zarządców osiedli mieszkaniowych,
  • agencji nieruchomości.

Choć nasza siedziba jest w Warszawie, filmujemy nieruchomości z powietrza w całym kraju. Zazwyczaj nagrywamy inwestycje budowlane. Na życzenie klienta możemy użyć drona do monitoringu różnych trudno dostępnych miejsc. Ujęcia z drona mogą być wzbogacone również o materiał z kamery naziemnej. Zdjęcia z powietrza to dobra inwestycja i wspaniała pamiątka.

Zdjęcia Nieruchomości z Drona

Profesjonalne filmowanie z powietrza procesu budowy dronem pozwala na sporządzenie nie tylko precyzyjnej, ale także ciekawej dokumentacji inwestycji. Uzyskane w ten sposób zdjęcia nieruchomości z drona deweloper może wykorzystać do prezentacji swoim klientom, po to, aby przekonać ich np. do lokalizacji obiektu. Fachowo przygotowana dokumentacja z budowy stanowi wartościowy materiał marketingowy.

 

Kontakt

Adres korespondencyjny

FlyPix Michał Grybowicz

al. Jana Pawła II 27

00-867 Warszawa

NIP: 966-189-34-36


Oddział Trójmiasto
Gdańsk - Przymorze

(działamy w całej Polsce)
Formularz kontaktowy