fbpx

Przy monitorowaniu inwestycji coraz częściej wykorzystuje się filmowanie nieruchomości z powietrza i ziemi oraz zdjęcia zrealizowane przy pomocy bezzałogowych statków powietrznych, czyli dronów. Dowiedziono nawet, że oferty zawierające materiały lotnicze sprzedają się o wiele efektywniej – dzieje się tak dlatego, że klienci, spoglądając na ujęcia z lotu, ptaka mogą obejrzeć interesujące ich miejsca z zupełnie innej perspektywy. Wykonujemy zarówno pełną dokumentację procesu budowy osiedla, domów jednorodzinnych, biurowców, magazynów, obiektów przemysłowych itp. (z ziemi oraz powietrza, cykliczne wizyty na placu budowy) jak i gotowych nieruchomości. Zdjęcia i filmy z powietrza realizujemy nie tylko w mieście Warszawa, ale na terenie całej Polski!

 

filmowanie nieruchomości

Zdjęcia nieruchomości z drona

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, FlyPix oferuje kompleksowe filmowanie i zdjęcia nieruchomości z drona. Wykorzystując wysokiej jakości drony, możemy stworzyć np. wizualizację widoków z konkretnej wysokości wieżowca lub pomóc w lepszym zobrazowaniu postępów prac w związku z budową osiedla.

Materiały, jakie realizujemy, pozwalają na atrakcyjne zaprezentowanie zarówno mniejszych, jak i większych przedsięwzięć, takich jak chociażby:

  • budowa drogi,
  • mostu,
  • obiektów przemysłowych, fabryk,
  • osiedla mieszkaniowego, magazynu, wieżowca itp.

Filmowanie z powietrza przebiegu inwestycji – dla kogo?

Usługa dokumentacja budowy z drona i kamer naziemnych jest skierowana w głównej mierze do:

  • deweloperów,
  • przedsiębiorstw budowlanych,
  • zarządców osiedli mieszkaniowych,
  • agencji nieruchomości.

Chociaż siedziba naszej firmy mieści się na terenie miasta Warszawa, filmowanie nieruchomości z powietrza przeprowadzamy na obszarze całego kraju. Najczęściej filmujemy inwestycje budowlane, ale na indywidualne życzenie klienta możemy wykorzystać drona do monitoringu stanu dachu, elewacji, komina, mostu oraz wielu innych trudno dostępnych miejsc. Zdjęcia z powietrza to dobra inwestycja i wspaniała pamiątka.

Zdjęcia Nieruchomości z Drona

Profesjonalne filmowanie z powietrza procesu budowy dronem pozwala przede wszystkim na sporządzenie nie tylko precyzyjnej, ale także ciekawej dokumentacji inwestycji. Uzyskane w ten sposób zdjęcia nieruchomości z drona deweloper może wykorzystać do prezentacji swoim klientom, aby przekonać ich np. do lokalizacji obiektu. Fachowo przygotowana dokumentacja z budowy stanowi wartościowy materiał marketingowy.

 

Kontakt

Adres korespondencyjny

FlyPix Michał Grybowicz

ul. Grupy AK Krybar 7/38

00-712 Warszawa

NIP: 966-189-34-36(działamy w całej Polsce)
+48 606-247-244
Formularz kontaktowy