fbpx

Filmy promocyjne

Filmy reklamowe przygotowane z wykorzystaniem kamer naziemnych i dronów to nowy i atrakcyjny sposób na zaprezentowanie oferty swojej firmy. Chcesz stworzyć niepowtarzalny film promocyjny? Pragniesz przygotować filmową prezentację realizowanej przez siebie inwestycji lub udokumentować jakiegoś rodzaju okolicznościowe wydarzenie, koncert czy imprezę sportową? W każdej z tych sytuacji firma FlyPix jest do Twojej pełnej dyspozycji, aby stworzyć takie spoty reklamowe.

Jedną z naszych specjalności są filmy promocyjne realizowane w mieście Warszawa i wielu innych miastach Polski. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem latającym, wysokiej klasy kamerami i nowoczesnymi urządzeniami przeznaczonymi do stabilizacji obrazu. Wykorzystując przy tym spore doświadczenie w realizacji różnorodnych materiałów promocyjnych, jesteśmy w stanie stworzyć unikalne spoty reklamowe promujące każdą firmę, wydarzenie i przedsięwzięcie.

spoty reklamowe Warszawa

Jak przygotowujemy spoty reklamowe?

Po ustaleniu zakresu zlecenia i określeniu pożądanej długości filmu promocyjnego, nasza firma zajmuje się całościową realizacją materiału reklamowego. Począwszy od przygotowania scenariusza, planu zdjęciowego, wykonania ujęć i na montażu kończąc. Realizując filmy reklamowe w Warszawie i innych miastach Polski zawsze stawiamy na oryginalność i najwyższą jakość ujęć. Dzięki temu nasze materiały filmowe przyciągają uwagę odbiorców, pomagając w dotarciu do nowych klientów i w zdobyciu ich zaufania.

Dlaczego warto zdecydować się na filmy reklamowe?

Krótki film promocyjny to jeden z najefektywniejszych sposobów na zareklamowanie wydarzenia, wypromowanie inwestycji, hotelu, pensjonatu czy przygotowanie oryginalnej wizytówki firmy. Zamawiając film reklamowy w naszej firmie, masz pewność, że będzie to materiał w pełni profesjonalny, wyróżniający się najwyższą jakością filmowych ujęć, atrakcyjnym montażem i pozytywnym, nienachalnym wydźwiękiem reklamowym.

filmy promocyjne Warszawa

Nasza oferta na filmy promocyjne

Oferowane przez naszą firmę profesjonalne filmowanie, realizowane na terenie Warszawy i w innych miastach Polski to doskonały sposób na promowanie firm, prowadzonych przez nie inwestycji, organizowanych eventów, wydarzeń kulturalnych lub sportowych, targów i wielu innych wydarzeń okolicznościowych. Filmy reklamowe to dobry sposób na stworzenie ciekawego, przyciągającego uwagę materiału wideo, który można opublikować w sieci, wykorzystać podczas różnego rodzaju targów, szkoleń lub innych wydarzeń, w których uczestniczy dana firma.

 

Kontakt

Dane kontaktowe

FlyPix Michał Grybowicz

siedziba w Warszawie

i Białymstoku

(działamy w całej Polsce)

Formularz kontaktowy