fbpx

Inne niż wszystkie filmy promocyjne Warszawa

Jeśli szukasz profesjonalistów od realizacji filmów promocyjnych, to jesteś we właściwym miejscu. Wykonujemy wysokiej klasy spoty reklamowe z wykorzystaniem zarówno kamer naziemnych, jak i dronów. To nowy i wyjątkowo atrakcyjny sposób na zaprezentowanie oferty Twojej firmy. Bez względu na cel - prezentację inwestycji, dokumentację koncertu, imprezy sportowej czy innych wydarzeń możesz liczyć na naszą pomoc. Stworzymy dla Ciebie niepowtarzalny film promocyjny. Skutecznie przyciągniemy uwagę potencjalnych klientów.

Najczęściej filmujemy w Warszawie, ale realizujemy również zlecenia w innych miastach Polski. Używamy nowoczesnego sprzętu i mamy ogromne doświadczenie w tworzeniu różnorodnych materiałów promocyjnych. Tworzymy oryginalne filmy promocyjne dla każdego biznesu czy przedsięwzięcia.

spoty reklamowe Warszawa

Jak przygotowujemy nasze spoty reklamowe?

Po ustaleniu zakresu i długości filmu kompleksowo realizujemy materiał promocyjny. Począwszy od przygotowania scenariusza i planu zdjęciowego poprzez wykonanie ujęć, kończąc na montażu. Realizując filmy reklamowe Warszawa zawsze stawiamy przede wszystkim na oryginalność oraz najwyższą jakość wszystkich ujęć. Dzięki temu, nasze materiały filmowe przyciągają uwagę Twoich odbiorców oraz pomagają w dotarciu do nowych klientów budując przy tym pozytywny wizerunek marki.

 

Dlaczego warto zainwestować w film promocyjny?

Krótki film promocyjny efektywnie reklamuje wydarzenia, inwestycje, hotele i pensjonaty. W ten sposób można również zaprezentować zapadającą w pamięć wizytówkę firmy. Tworzymy atrakcyjne filmy promocyjne do publikacji online lub na mediach społecznościowych. Takie materiały warto wykorzystać podczas prezentacji oferty nowym klientom. Można je także użyć na targach, szkoleniach czy innych wydarzeniach firmowych.

filmy promocyjne Warszawa

Czym wyróżniają się tworzone przez nas filmy promocyjne?

Zamawiając filmy reklamowy Warszawa w naszej firmie masz pewność, że będzie to materiał w pełni profesjonalny. Nasze filmy cechuje wysoka jakość ujęć, atrakcyjny montaż i pozytywny przekaz reklamowy. Mamy doświadczenie w obsłudze dużych imprez korporacyjnych, jak i mniejszych wydarzeń. W naszych relacjach uwzględniamy charakter każdego eventu i uchwycimy kluczowe momenty. Sporym atutem naszych usług jest także wykorzystywanie drona do filmowania.

 

Kontakt

Adres korespondencyjny

FlyPix Michał Grybowicz

al. Jana Pawła II 27

00-867 Warszawa

NIP: 966-189-34-36


Oddział Trójmiasto
Gdańsk - Przymorze

(działamy w całej Polsce)
Formularz kontaktowy