fbpx

Inne niż wszystkie filmy promocyjne Warszawa

Jeśli interesują Cię profesjonalnie realizowane filmy promocyjne Warszawa stanowi doskonałą lokalizację do skorzystania z usług naszej firmy FlyPix. Wykonujemy wysokiej klasy spoty reklamowe, przygotowane zarówno z wykorzystaniem kamer naziemnych, jak i dronów. To nowy i wyjątkowo atrakcyjny sposób na zaprezentowanie oferty Twojej firmy. Nieważne czy planujesz przygotować filmową prezentację realizowanej przez siebie inwestycji, udokumentować koncert, imprezę sportową albo inne okolicznościowe wydarzenie. Stworzymy dla Ciebie niepowtarzalny film promocyjny, który skutecznie przyciągnie uwagę potencjalnych klientów.

Warszawa oraz wiele innych miast wojewódzkich w Polsce stanowią dla nas najczęstsze punkty realizacji filmów promocyjnych. Do wykonywania oryginalnych, estetycznych ujęć wykorzystujemy nowoczesny sprzęt latający, wysokiej klasy kamery i profesjonalne urządzenia przeznaczone do stabilizacji obrazu. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w realizacji różnorodnych materiałów promocyjnych, dlatego jesteśmy w stanie stworzyć oryginalne filmy promocyjne dla każdego przedsiębiorstwa, wydarzenia czy przedsięwzięcia.

spoty reklamowe Warszawa

Jak przygotowujemy nasze spoty reklamowe?

Po ustaleniu zakresu danego zlecenia oraz określeniu pożądanej długości filmu promocyjnego, nasza firma zajmuje się całościową realizacją materiału reklamowego. Począwszy od przygotowania scenariusza i planu zdjęciowego, poprzez wykonanie ujęć, kończąc na montażu. Realizując filmy reklamowe Warszawa lub innych miastach Polski, zawsze stawiamy przede wszystkim na oryginalność oraz najwyższą jakość wszystkich ujęć. Dzięki temu nasze materiały filmowe przyciągną uwagę Twoich odbiorców, pomagając w dotarciu do nowych klientów i budując pozytywny wizerunek marki.

Dlaczego warto zainwestować w film promocyjny?

Krótki film promocyjny to jeden z najefektywniejszych sposobów na zareklamowanie na przykład nadchodzącego wydarzenia lub wypromowanie inwestycji, hotelu czy pensjonatu. W ten sposób można również zaprezentować zapadającą w pamięć wizytówkę firmy. Tworzymy przyciągające uwagę filmy promocyjne, które możesz opublikować na swojej stronie internetowej lub w mediach społecznościowych. Takie materiały warto również wykorzystywać podczas prezentowania swojej oferty nowym klientom, na różnego rodzaju targach, szkoleniach lub innych wydarzeniach, w których uczestniczy Twoja firma.

filmy promocyjne Warszawa

Czym wyróżniają się tworzone przez nas filmy promocyjne?

Zamawiając filmy reklamowy Warszawa w naszej firmie, masz pewność, że będzie to materiał w pełni profesjonalny, wyróżniający się najwyższą jakością filmowych ujęć, atrakcyjnym montażem i pozytywnym, nienachalnym wydźwiękiem reklamowym. Mamy doświadczenie zarówno w obsłudze dużych imprez korporacyjnych, w których uczestniczy powyżej tysiąca osób, jak i bardziej kameralnych wydarzeń. W obu przypadkach nasze relacje oddają indywidualny charakter każdego eventu, prezentując jego wszystkie kluczowe momenty. Sporym atutem naszych usług jest także wykorzystywanie drona do filmowania.

 

Kontakt

Adres korespondencyjny

FlyPix Michał Grybowicz

ul. Grupy AK Krybar 7/38

00-712 Warszawa

NIP: 966-189-34-36(działamy w całej Polsce)
+48 606-247-244
Formularz kontaktowy