fbpx
 

Filmy REKLAMOWE WARSZAWA i spoty reklamowe

Na co dzień wielokrotnie przekonujemy się, jak ogromne znaczenie ma przekaz wizualny, szczególnie jeśli chodzi o działania marketingowe. Coraz więcej firm wykorzystuje filmy reklamowe, żeby skutecznie trafiać do swoich odbiorców, m.in. w Internecie czy za pośrednictwem telebimów.

Produkcja filmowa - wykonujemy filmy korporacyjne oraz filmy promocyjne.

Nowoczesny marketing – filmy reklamowe DLA FIRM Warszawa i nie tylko

Popularność filmów promocyjnych rośnie nadal. Dlaczego? Ponieważ umożliwiają natychmiastowe i atrakcyjne przekazanie kluczowej informacji. W krótkim filmie obraz, muzyka i lektor potrafią przekazać więcej niż w innych formach reklamy.

Skuteczne spoty reklamowe

Profesjonalnie nakręcone spoty opowiadają historię, w którą widzowie sami się angażują, co sprawia, że na długo ją zapamiętują. Taki przekaz może zwiększyć świadomość marki i przyciągnąć nowych klientów lub kontrahentów.

Efektowne FILMY reklamowe dla Twojej firmy

FlyPix od lat tworzy filmy reklamowe dla firm Warszawa, wykorzystując nowoczesny sprzęt, m.in. kamery naziemne, sportowe czy drona. Każdą realizacją zajmujemy się kompleksowo. W pierwszym kroku poznajemy firmę, zakres jej działalności, wartości i oczekiwania. Kolejnym etapem jest napisanie scenariusza, po to, aby spoty reklamowe odpowiadały efektowi, jakiego oczekują zleceniodawcy. Nagrywając, a potem montując filmy staramy się tworzyć niebanalne, sugestywne obrazy, które zainteresują widzów. Wykonujemy nie tylko spoty reklamowe a również filmy promocyjne oraz filmy korporacyjne WarszawaNasi klienci to zarówno firmy z dużych miast, jak Warszawa, jak i z mniejszych miejscowości. Jesteśmy gotowi na realizację zleceń w całym kraju i za granicą.

Filmy reklamowe dla firm Warszawa - postaw na wysokiej jakości spot promocyjny
Film reklamowy WarszawaSzukasz firmy, która nakręci dla Ciebie profesjonalny spot reklamowy? A może potrzebujesz filmu wizerunkowego do promocji biznesu? Jeśli tak, doskonale trafiłeś! na swoim koncie filmy promocyjne, filmy instruktażowe, filmy korporacyjne i wiele więcej!

Nasza praca rozpoczyna się od zapoznania z genezą marki, jej misją, ideą, którą się kieruje. Nagranie spotu czy reklamy trwa ok. kilka dni, jednak wszystko zależy od tego, jak dokładnie ma wyglądać film i jaki ma być długi.

Najwyższej jakości spoty reklamowe budujące ciekawość odbiorcy!

Spoty promocyjne nie powinny być jednak zbyt długie, ponieważ w ostatnim czasie widać brak zainteresowania dłuższymi formami niż 2-3 min. Znacznie lepszym wyjściem jest nakręcić krótki, ale treściwy film promocyjny o długości 30-60 sek. 

Może nie jest to łatwe zadanie, ale krótki film promujący z pewnością zdziała więcej, aniżeli zbyt długie wywody. My, jako firma, ekipa, tworzymy filmy w bardzo profesjonalny sposób. Mamy krótkie terminy realizacji, ponieważ maksymalnie skupiamy się nad bieżącymi projektami, a gotowy film to kwestia kilku dni.

 

Kontakt

Adres korespondencyjny

FlyPix Michał Grybowicz

al. Jana Pawła II 27

00-867 Warszawa

NIP: 966-189-34-36


Oddział Trójmiasto
Gdańsk - Przymorze

(działamy w całej Polsce)
Formularz kontaktowy