fbpx
 

Filmy REKLAMOWE WARSZAWA i spoty reklamowe

Produkcja filmowa - wykonujemy filmy korporacyjne oraz filmy promocyjne.
Na co dzień wielokrotnie przekonujemy się, jak ogromne znaczenie ma przekaz wizualny, szczególnie jeśli chodzi o działania marketingowe. Coraz więcej firm wykorzystuje filmy reklamowe, żeby skutecznie trafiać do swoich odbiorców, m.in. w Internecie czy za pośrednictwem telebimów.
 

Nowoczesny marketing – filmy reklamowe DLA FIRM Warszawa i nie tylko

Film promocyjny cieszy się wciąż rosnącą popularnością. Dlaczego? Ponieważ pozwalają one w szybki i atrakcyjny sposób zakomunikować kluczowy przekaz. Dzięki połączeniu obrazów, muzyki, głosu lektora, nawet krótki film może wyrazić znacznie więcej niż jakakolwiek inna forma reklamy.

Skuteczne spoty reklamowe

Profesjonalnie nakręcone spoty opowiadają historię, w którą widzowie sami się angażują, co sprawia, że na długo ją zapamiętują. Dzięki takiemu przekazowi możliwe staje się zwiększenie świadomości marki, a także pozyskanie nowych klientów bądź kontrahentów.

Efektowne FILMY reklamowe dla Twojej firmy

FlyPix od lat tworzy filmy reklamowe dla firm Warszawa, wykorzystując nowoczesny sprzęt, m.in. kamery naziemne, sportowe czy drona. Każdą realizacją zajmujemy się kompleksowo. W pierwszym kroku poznajemy firmę, zakres jej działalności, wartości i oczekiwania. Kolejnym etapem jest napisanie takiego scenariusza, by spoty reklamowe odpowiadały efektowi, jakiego oczekują zleceniodawcy. Nagrywając, a potem montując filmy, staramy się tworzyć niebanalne, sugestywne obrazy, które zainteresują widzów. Wykonujemy nie tylko spoty reklamowe, lecz także filmy promocyjne oraz filmy korporacyjne Warszawa. Z naszych usług korzystają zarówno firmy z dużych miast, takich jak Warszawa, jak i z mniejszych miejscowości. Podejmujemy się realizacji zleceń na terenie całego kraju, także za granicą.

Filmy reklamowe dla firm Warszawa - postaw na wysokiej jakości spot promocyjny
Filmy reklamowe Warszawa

Film reklamowy Warszawa

Szukasz firmy, która nakręci dla Ciebie profesjonalny spot reklamowy? A może niezbędne Ci są filmy wizerunkowe do promocji biznesu? Jeśli tak, doskonale trafiłeś! Naszym konikiem jest produkcja filmowa. Mamy na swoim koncie filmy promocyjne, filmy instruktażowe, filmy korporacyjne i wiele więcej!

Nasza praca rozpoczyna się od zapoznania z genezą marki, jej misją, ideą, którą się kieruje. Nie można bez tego rozpocząć produkcji filmów promocyjnych, ponieważ z łatwością wtedy wkradają się wszelkie niedomówienia, niezbyt miłe aspekty. Nagranie spotu czy reklamy trwa ok. kilka dni, jednak wszystko zależy od tego, jak dokładnie ma wyglądać film i jaki ma być długi.

Najwyższej jakości spoty reklamowe budujące ciekawość odbiorcy!

Spoty promocyjne nie powinny być jednak zbyt długie, ponieważ w ostatnim czasie widać brak zainteresowania za długimi tworami. Znacznie lepszym wyjściem jest nakręcić krótki, ale treściwy film promocyjny.

Może nie jest to łatwe zadanie, ale krótki film promujący z pewnością zdziała więcej, aniżeli zbyt długie wywody. My, jako firma, ekipa, tworzymy filmy w bardzo profesjonalny sposób. Mamy krótkie terminy realizacji, ponieważ maksymalnie skupiamy się nad bieżącymi projektami, a gotowy film to kwestia kilku dni.

Produkcja filmów reklamowych Warszawa

 

Produkcja filmów reklamowych Warszawa nie jest łatwym orzechem do zgryzienia. Produkcja filmowa wymaga kreatywności, odpowiedniego sprzętu, scenariusza, rekwizytów oraz znajomości marki bądź produktu, który ma zostać zareklamowany. Reklama wideo jest jednak najlepszym sposobem na to, aby dotrzeć do współczesnych konsumentów.

Nie tylko film reklamowy

Jesteśmy też otwarci na tworzenie całkowicie innych filmów. Film instruktażowy, inaczej nazywany filmem szkoleniowym, to fantastyczna opcja, jeśli chcesz przekazać cenną wiedzę swoim uczniom w sposób przystępny i ciekawy. Warto jest szukać innych rozwiązań, które pozwolą na przekazanie ciekawostek, dobrych rad, sposobów do wykorzystania przez osoby uczące się. Filmy szkoleniowe dopiero zdobywają popularność, jednak z pewnością w kolejnych latach zobaczymy ich rosnącą ilość oraz pozytywny wpływ na społeczeństwo.

Skuteczne sposoby dotarcia do klientów

Spoty mogą być prezentowane w różnych miejscach. Obecnie najczęściej reklamy publikuje się na stronach internetowych i w mediach społecznościowych. Dzięki reklamie można poinformować potencjalnych klientów o zakresie oferowanych usług i sprzedawanych produktów oraz zaprezentować najważniejsze cechy produktów. Jeżeli szukacie skutecznego sposobu do dotarcia do nowych klientów serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

Warszawa film reklamowy

 

filmy rekalmowe warszawaNasza firma FLyPix to doświadczona ekipa, która ma potencjał i chętnie tworzy doskonałej jakości spoty reklamowe w stolicy, jak i poza jej granicami.

Tworzymy filmy wykorzystując do tego profesjonalny, nowoczesny sprzęt, o którym mogą tylko pomarzyć amatorzy i miłośnicy filmowania. Nasi klienci mają ogromne pole manewru, ponieważ bez większego problemu mogą wybrać filmowanie dronem, kamerami naziemnymi czy kamerami sportowymi.

Decydując się na spot reklamowy, w którym ma być dużo ruchu, na pewno najlepszym wyborem będą kamery sportowe. Każdy nasz film reklamowy to kompleksowa inwestycja.

Zanim powstaną jakiekolwiek animacje reklamowe, staramy się poznać firmę od podszewki. potrzebujemy tej wiedzy, aby uzyskać wiarygodny spot promocyjny. Każde kłamstwo, każde minięcie się z prawdą z pewnością zostanie wyłapane, dlatego trzeba w tym aspekcie bardzo uważać.

Nasza praca polega również na montowaniu filmów, składaniu ich w jedną całość, dodawaniu wszystkich elementów, których nie da się nagrać, a także wstawianiu wszelkich poprawek, z jakimi zgłosi się do nas klient. Możemy śmiało rzec, że tworzymy niebanalne, nieszablonowe, bardzo oryginalne ujęcia, których jeszcze nie widziano na rynku filmowym. Jesteśmy bardzo charakterystyczną firmą, która skupia się na projektowaniu emocji wywoływanych u widzów przez nasze filmy, nagrania czy animacje. 

 

 

Jeśli szukasz profesjonalistów, dla których żadnej tajemnicy nie ma film promocyjny to miasto, w którym znajdziesz FlyPix. Jesteśmy do Twojej dyspozycji – kontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem dostępnego na stronie formularza.

 

Zapraszamy!

 

 

Kontakt

Adres korespondencyjny

FlyPix Michał Grybowicz

ul. Grupy AK Krybar 7/38

00-712 Warszawa

NIP: 966-189-34-36(działamy w całej Polsce)
+48 606-247-244
Formularz kontaktowy