fbpx

Oferujemy profesjonalny montaż filmów i tworzenie animacji 2D i 3D. Dobrze zrobiony film to nie tylko efektowne ujęcia czy wysoka jakość obrazu wiele bowiem zależy od montażu, podczas którego składa się poszczególne części materiału video w całość. Profesjonalne montowanie filmu wymaga umiejętności technicznych, sprzętu i kreatywności. Kluczem do uzyskania efektownego i emocjonującego rezultatu jest to wyczucie artystyczne i wrażliwość.

Takich fachowców od montażu filmów można znaleźć we FlyPix. Mamy szerokie i bogate doświadczenie w zakresie kręcenia materiałów filmowych, a także ich montażu.

 

montaż filmówDlaczego odpowiedni montaż filmów jest ważny?
 
Materiał złożony z zarejestrowanych ujęć, jak każdy „surowiec” artystyczny wymaga stosownej obróbki. Nieumiejętnie złożone video może albo męczyć chaosem, albo nużyć statecznością i przewlekłością, dlatego istotna jest twórcza kompozycja, która sprawi, że materiał będzie interesujący. Warto również dodać odpowiednie efekty wizualne (animacje 2D, animacje 3D, grafiki, wizualizacje, infografiki) i dźwiękowe. Profesjonalna postprodukcja wymaga specjalisty z odpowiednim zapleczem technologicznym zarówno jeśli chodzi o wydajność sprzętu (gwarantującą szybką obróbkę i montaż filmów), jak i profesjonalne oprogramowanie.
 
Wiemy, jak ważne jest stworzenie atrakcyjnej kompozycji, aby osoba oglądająca film odebrała go pozytywnie. Zawsze służymy radą w zakresie rozwiązań, które uczynią wybrany materiał jeszcze ciekawszym.

Jakie produkcje możemy wykonać i zmontować?

Zajmujemy się postprodukcją różnych materiałów filmowych. Montujemy i wykonujemy m.in.:

  • filmy reklamowe,
  • filmy korporacyjne,
  • relacje z różnych wydarzeń (np. konferencji, szkoleń etc.),
  • wywiady,
  • filmy instruktażowe,
  • teledyski,
  • animacje 2D i 3D,
  • grafiki, plansze tytułowe, wizualizacje, infografiki,
  • ekspres usługi: nagranie, montaż i premiera video z wydarzenia tego samego dnia lub podczas trwania imprezy (tzw. SDE - Same Day Edit). 

i wiele innych produkcji. Oprócz składania klipów z zarejestrowanych przez nas możemy zmontować film z dostarczonego przez klienta surowego materiału. Oferujemy montaż filmów nie tylko w mieście Warszawa, ale w całej Polsce (wystarczy przesłać do nas materiał online lub tradycyjnie pocztą).

animacje 2D/3D
 
 

Kontakt

Adres korespondencyjny

FlyPix Michał Grybowicz

al. Jana Pawła II 27

00-867 Warszawa

NIP: 966-189-34-36


Oddział Trójmiasto
Gdańsk - Przymorze

(działamy w całej Polsce)
Formularz kontaktowy