fbpx

zdjęcia produktowe Warszawa i okolice

Podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem do zadań powierzonych przez naszych klientów. Dostosowujemy się do Twoich potrzeb tworząc zdjęcia w różnych aranżacjach spełniając przy tym określone oczekiwania. Na koniec możemy także przeprowadzić precyzyjny retusz uzyskanych zdjęć produktowych, po to, aby finalnie przekazać Ci fotografię doskonałą w najdrobniejszych detalach.

 

Zdjęcia produktowe WarszawaRealizując powierzone nam przez naszych klientów zadania w tym zakresie, podchodzimy do nich z olbrzymim zaangażowaniem. W zależności od Twoich potrzeb, zdjęcia jesteśmy w stanie wykonać w różnych aranżacjach, z udziałem lub bez udziału modeli, przy wykorzystaniu manekinów, a także w scenografii uwzględniającej zastosowanie oświetlenia wywierającego ściśle określony przez Ciebie efekt. Na koniec możemy także przeprowadzić precyzyjny retusz uzyskanych zdjęć produktowych, tak aby finalnie przekazać Ci fotografię doskonałą w najdrobniejszych detalach.
 
Nasza oferta skierowana jest do dowolnej wielkości firm, a także do osób indywidualnych zajmujących się np. rękodziełem. Warszawa stanowi przy tym podstawowy obszar naszej działalności, co nie zmienia jednak faktu, że regularnie obsługujemy również klientów z wielu innych regionów Polski.

FlyPix – fotografia produktowa w szerokim zakresie

Spośród licznych aspektów, na które kładziemy nacisk podczas codziennej pracy, wyszczególnić należy dwa najważniejsze. Są nimi wysoka jakość dostarczanych przez nas fotografii, a także kompleksowe podejście do potrzeb klientów. W związku z drugim ze wspomnianych czynników zdjęcia produktowe proponujemy Ci w wielu różnych wariantach.

Nasza podstawowa oferta obejmuje packshoty, czyli zdjęcia z jednolitym białym tłem, które są powszechnie stosowane na aukcjach internetowych, w sklepach online oraz w katalogach promocyjnych. Oprócz nich, jesteśmy w stanie podjąć się również zadań o wiele bardziej wymagających, w tym np. wykonania zdjęć produktowych trudnych do właściwego oświetlenia obiektów, cechujących się przezroczystą lub silnie błyszczącą strukturą. Dodatkowo, oferujemy sesje dedykowane do wielkoformatowych reklam lub zdjęcia na okładki czasopism. Tło oraz scenografia zostaną precyzyjnie dopasowane do wymagań projektu.
 

Kontakt

Adres korespondencyjny

FlyPix Michał Grybowicz

al. Jana Pawła II 27

00-867 Warszawa

NIP: 966-189-34-36


Oddział Trójmiasto
Gdańsk - Przymorze

(działamy w całej Polsce)
Formularz kontaktowy