fbpx

Specjalistyczne zdjęcia produktowe Warszawa i okolice

Profesjonalnie i starannie wykonane zdjęcia produktowe stanowią dzisiaj podstawę efektywnej sprzedaży najrozmaitszych wyrobów nie tylko w Internecie, ale także w placówkach stacjonarnych. Mając pełną świadomość tego faktu, firma FlyPix oferuje wysokiej jakości usługi z dziedziny fotografii produktowej.

 
Zdjęcia produktowe Warszawa

Realizując powierzone nam przez naszych klientów zadania w tym zakresie, podchodzimy do nich z olbrzymim zaangażowaniem. W zależności od Twoich potrzeb, zdjęcia jesteśmy w stanie wykonać w różnych aranżacjach, z udziałem lub bez udziału modeli, przy wykorzystaniu manekinów, a także w scenografii uwzględniającej zastosowanie oświetlenia wywierającego ściśle określony przez Ciebie efekt. Na koniec możemy także przeprowadzić precyzyjny retusz uzyskanych zdjęć produktowych, tak aby finalnie przekazać Ci fotografię doskonałą w najdrobniejszych detalach.

Nasza oferta skierowana jest do dowolnej wielkości firm, a także do osób indywidualnych zajmujących się np. rękodziełem. Warszawa stanowi przy tym podstawowy obszar naszej działalności, co nie zmienia jednak faktu, że regularnie obsługujemy również klientów z wielu innych regionów Polski.

FlyPix – fotografia produktowa w szerokim zakresie

Spośród licznych aspektów, na które kładziemy nacisk podczas codziennej pracy, wyszczególnić należy dwa najważniejsze. Są nimi wysoka jakość dostarczanych przez nas fotografii, a także kompleksowe podejście do potrzeb klientów. W związku z drugim ze wspomnianych czynników zdjęcia produktowe proponujemy Ci w wielu różnych wariantach.

Fotografia produktowa Warszawa
Fotografia produktowa

Podstawową opcję stanowią tzw. packshoty, czyli fotografie wykonywane na jednolicie białych tłach często spotykane na aukcjach internetowych, w sklepach online, a także w ramach rozmaitych katalogów promocyjnych. Oprócz nich jesteśmy w stanie podjąć się również zadań o wiele bardziej wymagających, w tym np. wykonania zdjęć produktowych trudnych do właściwego oświetlenia obiektów, cechujących się przezroczystą lub silnie błyszczącą strukturą. Dodatkowo możemy także zrealizować sesję typowo pod wielkoformatową reklamę lub dedykowaną do umieszczenia na okładce czasopisma. Wówczas zarówno tło, jak i aranżacja scenografii zostanie precyzyjnie dostosowana do potrzeb projektu oraz Twoich indywidualnych oczekiwań.

 

Kontakt

Adres korespondencyjny

FlyPix Michał Grybowicz

ul. Grupy AK Krybar 7/38

00-712 Warszawa

NIP: 966-189-34-36(działamy w całej Polsce)
+48 606-247-244
Formularz kontaktowy