fbpx

 

Jesteśmy specjalistami w filmowaniu i fotografowaniu z powietrza różnorodnych wydarzeń. Naszymi klientami są osoby prywatne np. firmy oraz instytucje państwowe i samorządowe dla których rejestrujemy wyjątkowe zdjęcia z drona. Atutem naszej firmy jest nowoczesny sprzęt oraz bogate doświadczenie, które zdobyliśmy w czasie prowadzenia naszej działalności (10 lat). 

Profesjonalne zdjęcia z drona - Warszawa i cała Polska

Jeśli chcesz zapewnić sobie wyjątkowe zdjęcia z drona:
  • nieruchomości /  działki na sprzedaż,
  • procesu budowy osiedla / inwestycji,
  • eventu, który organizujesz,
  • z imprez miejskich i masowych,
to zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy wyjątkowe fotografie lotnicze, idealne do broszur, klipów filmowych i do wszelkich innych celów promocyjnych/reklamowych. Obsługujemy kontrahentów prywatnych i biznesowych z miasta Warszawa, jak i innych miast Polski. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy FlyPix z miasta Warszawa.
zdjęcia z drona Warszawa
zdjęcia z drona zdjęcia dronem fotografia z drona Warszawa

Mamy niezbędne uprawnienia do pracy z dronem

Jesteśmy nie tylko świadomi potrzeb klientów, ale również przepisów prawa, które mają zastosowanie przy pracy z dronami. Dlatego też posiadamy Świadectwo Kwalifikacji Operatora Bezzałogowych Statków Powietrznych. Mamy również odpowiednie (i obligatoryjne dla tego typu usług) ubezpieczenie OC. Wybierając więc nasze usługi na zdjęcia z drona, masz pewność nie tylko fachowo zrealizowanego zlecenia, ale również pełnej legalności wykonywanych czynności.
 

Kontakt

Adres korespondencyjny

FlyPix Michał Grybowicz

al. Jana Pawła II 27

00-867 Warszawa

NIP: 966-189-34-36


Oddział Trójmiasto
Gdańsk - Przymorze

(działamy w całej Polsce)
Formularz kontaktowy