fbpx

Jesteśmy profesjonalistami, którzy od lat zajmują się filmowaniem i fotografowaniem różnych wydarzeń i miejsc z powietrza. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, jak i firmy oraz instytucje państwowe czy samorządowe, dla których rejestrujemy wyjątkowe zdęcia z drona. Atutem naszej firmy jest nie tylko wyposażenie w nowoczesny sprzęt, ale również szerokie doświadczenie, zdobyte przez cały czas prowadzenia działalności.

Profesjonalne zdjęcia z drona - Warszawa i cała Polska

Jeśli chcesz zapewnić sobie wyjątkowe zdjęcia z drona:
  • nieruchomości /  działki na sprzedaż,
  • procesu budowy osiedla / inwestycji,
  • eventu, który organizujesz,
  • z imprez miejskich i masowych,
to zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy wyjątkowe fotografie lotnicze, idealne do broszur, klipów filmowych i do wszelkich innych celów promocyjnych/reklamowych. Obsługujemy kontrahentów prywatnych i biznesowych z miasta Warszawa, jak i innych miast Polski. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy FlyPix z miasta Warszawa.
zdjęcia z drona Warszawa
zdjęcia z drona zdjęcia dronem fotografia z drona Warszawa

Mamy niezbędne uprawnienia do pracy z dronem

Jesteśmy nie tylko świadomi potrzeb klientów, ale również przepisów prawa, które mają zastosowanie przy pracy z dronami. Dlatego też posiadamy Świadectwo Kwalifikacji Operatora Bezzałogowych Statków Powietrznych. Mamy również odpowiednie (i obligatoryjne dla tego typu usług) ubezpieczenie OC. Wybierając więc nasze usługi na zdjęcia z drona, masz pewność nie tylko fachowo zrealizowanego zlecenia, ale również pełnej legalności wykonywanych czynności.
 

Kontakt

Adres korespondencyjny

FlyPix Michał Grybowicz

ul. Grupy AK Krybar 7/38

00-712 Warszawa

NIP: 966-189-34-36(działamy w całej Polsce)
+48 606-247-244
Formularz kontaktowy