To prawda, drony podbijają świat. Niezwykłe obrazy i przeżycia uchwycone z lotu ptaka potrafią zaskoczyć oraz rozkochać w tej sztuce tych, którzy początkowo byli do niej sceptycznie nastawieni. Filmowanie dronem Warszawa zdążyło już zdobyć wielu miłośników. Komu należy powierzyć tę misję?

Najlepiej oddać tę sprawę w ręce zawodowców, którzy doradzą i wskażą najlepsze rozwiązanie dla Twojego pomysłu. Być może w wyniku konsultacji wpadniesz na inną, lepszą koncepcję, która odmieni całkowicie Twój projekt i przyczyni się do jego sukcesu. Zanim jednak dowiesz się o naszych usługach, warto zgłębić swoją wiedzę na temat samego urządzenia oraz tego, gdzie można je wykorzystać.

Filmowanie z drona Warszawa – gdzie dokładnie znajduje zastosowanie?

 

Klasycznie ulokowana kamera pozwala na uwiecznienie wspaniałych momentów, ale z pewnymi ograniczeniami. Decydując się z kolei na filmowanie dronem Warszawa, jesteśmy w stanie ująć o wiele szerszą perspektywę i tym samym popaść w większy zachwyt nad efektem finalnym.

Bezzałogowy statek powietrzny jest obecnie niezbędnikiem przy tworzeniu ofert marketingowych, vlogów podróżniczych czy teledysków. Nie ukrywajmy, świat z widziany oczami ptaka od zawsze był intrygujący, głownie przez to, że człowiek nie potrafi latać… za to z dronem – jak najbardziej!

Przy jakich okolicznościach można wydobyć maksimum wrażeń i piękna za pomocą tej techniki? Wszelkie wesela, mistrzostwa czy zjazdy rodzinne będą wyglądały o wiele atrakcyjniej. Filmowanie z drona Warszawa pomaga w wydobyciu najciekawszych momentów z każdego eventu.

Nie można przy tym zapomnieć o branży deweloperskiej. Monumentalne biurowce lepiej prezentują się w pełnej krasie. O ujęciach z dołu można zapomnieć. Drony w lepszy sposób prezentują marzenia przyszłych właścicieli danego obiektu. Tak zaprezentowana oferta szybciej zakończy się sukcesem.

Filmowanie dronem  umożliwia także monitorowanie postępów prac na przykład takich, które są wykonywane na dużej wysokości. Można w ten sposób zobaczyć normalnie niedostępne miejsca i zadbać o to, by zlecone zadania były wykonywane z najwyższą starannością.

Filmowanie z drona Warszawa – poznaj zalety

 

Nadal nie wiesz, czy warto postawić na filmowanie dronem Warszawa? Spokojnie, postaramy się przybliżyć Ci zalety tego innowacyjnego rozwiązania. Być może wkrótce pokochasz drony tak samo jak my! Do najważniejszych plusów korzystania z bezzałogowego statku powietrznego należą:

 • Uwiecznienie niezwykłej panoramy – widz wprowadzany jest w miejsce akcji i ma wrażenie przeniesienia się do innego wymiaru. Piękno krajobrazu nie musi być ucinane. Wszystko widać w pełnej krasie tak jak w normalnej rzeczywistości, z tym, że prezentowany obraz może być podrasowany kolorystycznie, co dodatkowo uwypukla jego atuty.
 • Realistyczny obraz dzięki 360 stopniom – przy pracy z dronem orbitowanie wokół obiektu jest jak najbardziej możliwe, przez co produkcje wprawiają w zachwyt i przyciągają wzrok. Przedstawiany obiekt możesz obejrzeć z każdej strony oraz z każdego poziomu. Czy to nie brzmi jak spełnione marzenie każdej osoby, która interesuje się sztuką video oraz fotografią?
 • Podążanie za ruchomym obiektem – śledzenie na przykład postaci to fascynujące doświadczenie, które umożliwia filmowanie dronem. Pragniesz podążać za krokami człowieka lub śledzić wyścigi samochodowe? Z dronem żadna trasa Cię nie ominie. Zobaczysz więcej niż na żywo, a to dzięki temu, że oddalający się od Ciebie obiekt będzie miał nad sobą pewnego rodzaju monitoring.
 • Nieograniczone możliwości – niezależnie od tego czy dany obiekt jest nieco wyżej od nas czy wręcz sięga do kosmosu to można zawsze zaprezentować go w ciekawy sposób. Sky is not the limit. Jeśli zawsze marzyłeś o uwiecznieniu wulkanu, wysokich fal czy innych cudów natury, które nie są dostępne na wyciągnięcie ręki, to sięgnięcie po drona będzie wręcz koniecznością i jednocześnie kluczem do spełnienia tych marzeń.

Filmowanie dronem Warszawa okiem profesjonalistów – komu możesz zaufać w tej kwestii?

 

Chcesz uwiecznić piękne chwile w najbardziej spektakularny sposób? Filmowanie z drona Warszawa to usługa, na której znamy się jak mało kto. Powierzając to zadanie Flypix.pl, otrzymujesz:

 • profesjonalny montaż,
 • udźwiękowiony film,
 • wizytówkę bądź pamiątkę wykonaną w sposób perfekcyjny,
 • starannie opracowaną koncepcję filmu,
 • niebanalny scenariusz,
 • różnorodność ujęć,
 • pomoc w postprodukcji filmu.

Stawiając na nasze usługi wybierasz przede wszystkim jakość, doświadczenie, rzetelność oraz legalność działań. Działamy w pełni bezpiecznie, dlatego też przestrzegamy wszelkich przepisów prawa – świadczy o tym między innymi Świadectwo Operatora Bezzałogowych Statków Powietrznych oraz ubezpieczenie OC.

Nie zwlekaj i już dziś postaw na zespół profesjonalistów – jeśli filmowanie dronem Warszawa to tylko Flypix.pl. Chętnie poznamy Twoją wizję przyszłego projektu i zaproponujemy sposób, w jaki można ją udoskonalić oraz wydobyć największy potencjał z filmowanego miejsca.