Świat reklamy bardzo dobrze dogaduje się z kamerą. Połączenie tych dwóch składników potrafi przynieść prawdziwe widowisko, dlatego też filmy eventowe Warszawa cieszą się ogromną liczbą zwolenników, większą niż klasyczne zdjęcia produktowe.

Wszystkie niezapomniane chwile mające miejsce na evencie powinny zostać uwiecznione przez profesjonalistów, którzy bazują na dobrym i niezawodnym sprzęcie, jakim w tym przypadku jest sprawdzona kamera. To urządzenie jest podstawą całego przedsięwzięcia.

Filmy eventowe Warszawa wykonane za pomocą profesjonalnej kamery są pełne efektów specjalnych, aby w jak najlepszy sposób ukazać odbiorcy piękno danego wydarzenia. Jakie kryteria muszą zostać spełnione, jeśli zależy nam na sukcesie produkcji? O tym w dzisiejszym artykule.

Co cechuje dobre filmy eventowe Warszawa?

Pragniesz sprzedać produkt, zaoferować usługę lub po prostu pokazać się od najlepszej strony? Najlepsze filmy eventowe to takie, które wręcz zachwycają swą jakością, jednakże nie jest to jedyna cecha dobrej produkcji. Co jeszcze należy spełnić, aby film odniósł sukces?

 1. Uwiecznij emocje. Eventy są przecież pełne ludzi, którzy te emocje odczuwają. Radość, zaskoczenie, duma czy podniecenie – im więcej ich będzie, tym ciekawiej dla widza. Cudzy uśmiech, zaangażowanie w rozmowie widoczne gołym okiem czy głośne oklaski to wyznaczniki udanego wydarzenia, na które chce się przyjść ponownie. Całość przypomina, że na danym evencie była świetna atmosfera.
 2. Dynamika – zbyt wolne zmienianie kadrów wprawia odbiorcę w monotonię i stan uśpienia, a przecież to ostatnie czego oczekujemy tworząc filmy eventowe. Co zatem doradzamy? Więcej dynamiki oraz różnorodności. Elementy zaskakujące, kontrasty oraz skrajności są mile widziane. Dobrym pomysłem będzie pokazanie sylwetki człowieka naprzemienne z martwą naturą.
 3. Dobra reklama – logo firmy warto pokazać, ale nie na pierwszym planie. Subtelność jest tutaj wskazana. Ważne, aby w pewnym momencie widz napotkał nazwę danej marki i zatrzymał się na niej przez pewien czas.
 4. Ścieżka dźwiękowa – muzyka jest niezwykle ważna. Często zapamiętujemy dobre filmy eventowe przez aranżację muzyczną, jaka mu towarzyszyła. Warto wybrać ścieżkę dźwiękową główną i przy określonym kadrze wyciszyć ją, aby zwrócić uwagę odbiorcy na wybrany istotny element całego eventu, odtwarzając przy tym dźwięk z oryginału.
 5. Wypowiedzi – tę kwestię również warto mieć na uwadze. Relacje ludzi, którzy zostali zaproszeni na event ukażą autentyczność całego wydarzenia i dodatkowo ożywią odbiorcę. Można przykładowo postawić na przeprowadzenie wywiadu z kilkoma rozpoznawalnymi osobistościami, które to opowiedzą o swoich wrażeniach.

Filmy eventowe Warszawa – w czym możemy Ci pomóc?

Ekipa profesjonalistów równa się jakościowej produkcji. Filmowanie eventów Warszawa to specjalność Flypix.pl. Podchodzimy do tego tematu z pasją i doświadczeniem, co widać w każdej zrealizowanej przez nas produkcji eventowej. Co dokładnie tworzymy?

 • Obrazy rejestrowane z powietrza jak i z ziemi – w zależności od skali wydarzenia pragniemy pokazać na filmie wszystko, co było w rzeczywistości najistotniejsze oraz najdoskonalsze. Dzięki temu odbiorca ma możliwość zapoznania się z rangą wydarzenia, gdyż kadry wywołują ogromne wrażenie.
 • Jakościowe produkcje – obraz rzędu 4 tysięcy pikseli to synonim wysokiej jakości oraz autentyczności. Współczesny widz uwielbia pełnię barw, odpowiedni kontrast oraz wyrazistość. Tak się składa, że my również…
 • Relacje nawet na 4 kamery – jest to zależne od rangi eventu. Jeśli wydarzenie jest bardziej kameralne to stawiamy na mniejszą ilość sprzętu, natomiast przy wystawnych i hucznych okazjach wzywamy agentów specjalnych, aby nie ominąć żadnego detalu.
 • Transmisje na żywo – tutaj również możesz liczyć na naszą pomoc. Filmy eventowe Warszawa w trybie live budzą ogromne emocje i o to przecież chodzi. Możemy przesyłać obraz na telebimy bądź do internetu. Wszelkie koncerty, konferencje czy gale rozdania nagród zostaną godnie zaprezentowane.

Filmy eventowe Warszawa – od czego zależą koszty przy pracowaniu nad dobrą reklamą?

Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie. U nas nie ma hurtowej produkcji. Perfekcja i różnorodność potrzeb to przyczyny takiej decyzji. Filmy eventowe to nie tylko spektakularny efekt, ale i pewne koszty, które trzeba mieć na uwadze. Co wpływa na cenę takiej produkcji eventowej?

 • przede wszystkim czas – udokumentowanie danego wydarzenia to czasem godziny, a czasem dni,
 • długość materiału – od krótkich relacji po dłuższe filmy,
 • deadline oddania produkcji – termin także ma znaczenie,
 • typ użytego sprzętu – jako profesjonaliści bazujemy na dużym zapleczu jeśli chodzi o chociażby kamery,
 • liczba operatorów – zależy ona od skali eventu,
 • lokalizacja – nie każde wydarzenie ma miejsce w Warszawie, staramy się dotrzeć także w inne zakątki,
 • dodatkowe wymagania – prace graficzne i efekty specjalne na życzenie klienta.

Filmy eventowe Warszawa to szereg skomplikowanych czynności, w których na szczęście możemy Cię wyręczyć. Stawiając na flypix.pl masz pewność, że Twoja relacja z wydarzenia będzie wspominana latami.

Zapraszamy także do zapoznania się z wartościową wiedzą i poradami na naszym blogu. Dowiesz się z niego między innymi jak zostać fotografem, ile kosztuje fotograf na wesele i wiele innych.