Dobre zdjęcie produktowe to jeden z kluczowych składników, który decyduje o sukcesie sprzedażowym Twojego produktu w Internecie. Jeśli jesteś sprzedawcą, prowadzisz sklep internetowy, szczególną uwagę powinieneś zwracać właśnie na katalogi zdjęć swoich produktów.

Dlaczego warto zainwestować w fotografię produktową?

Packshot (czyli paczki zdjęć konkretnego produktu) możesz zrobić samemu, ale... No właśnie. Wykreowanie zapierających dech w piersiach zdjęć reklamowych wcale nie jest takie proste! Warto zatrudnić fotografa, który wykona dla ciebie profesjonalne zdjęcia reklamowe produktów. Nic tak nie przyciąga wzroku klientów jak atrakcyjne i wyróżniające się zdjęcia. Ważny jest zarówno sam pomysł na przedstawienie produktu, jak i jakość wykonania.
Zdjęcia produktowe Zdjęcia produktowe Zdjęcia produktowe

Dobry fotograf pokaże Twój produkt i jego funkcjonalności z każdej strony, uwydatni również jego zalety i pobudzi wyobraźnię potencjalnego klienta. Fotografia reklamowa nie musi odbywać się tylko w prosty i oczywisty sposób - w ramach sesji produktowej Twoje artykuły mogą zostać przedstawione także w zaaranżowanym otoczeniu, co jeszcze skuteczniej podniesie ich atrakcyjność w oczach przyszłych klientów.

Fotografia produktowa Fotografia produktowa

Fotografia produktowa

We Flypix nie ograniczamy się do klasycznych paczek zdjęć na białym tle, choć i takie oczywiście zrobimy (czasem w końcu mniej znaczy więcej!). Oferujemy odważne kadry, przełamywanie schematów i kreatywne ujęcia wszelkiego rodzaju artykułów. Najważniejsze, to ukazać Twój produkt w jak najlepszym świetle, uwydatnić jego zalety i sprawić, by potencjalny klient zakochał się od pierwszego wejrzenia. A ten bardziej wymagający, po zamknięciu przeglądarki długo nie mógł o nim zapomnieć. Dobre zdjęcia sprzedają same, dlatego profesjonalna fotografia produktowa będzie prawdziwym wsparciem dla Twojego biznesu.