Wykorzystywanie drona zupełnie zmieniło świat komunikacji. Fotografia lotnicza oraz filmowanie z drona pozwoliły na całkowitą zmianę perspektywy. Trudno jednak znaleźć rynek, na którym zdjęcia z powietrza odniosły większy sukces, niż na rynku deweloperskim. Jak dokumentacja budowy z drona i ziemi może pomóc w rozwoju Twojej firmy?

Stwórz materiały promocyjne

 

Filmowanie dronem oraz fotografia architektury spełniają rolę przede wszystkim jako znakomite materiały promocyjne. Pozwalają na bieżąco ukazywać rozwój budowy, a także zachęcić potencjalnych nabywców do wyboru Twojej oferty. Zdjęcia z drona znakomicie pokazują atuty nieruchomości takie jak np. bliskość terenów zielonych czy sąsiedztwo kameralnej zabudowy. Za to zdjęcia nieruchomości wykonywane z ziemi pozwolą przyjrzeć się wartym uwagi detalom, jak staranne wykończenie albo wielkość balkonów.

zdjęcia inwestycjifotografia architekturyzdjęcia nieruchomości

 

Oszczędzaj czas i pieniądze

 

Zdjęcia z budowy wykorzystywane są przy monitorowaniu rozwoju prac. W miejsca, gdzie kiedyś trzeba było posłać człowieka (i słono mu za taką specjalność zapłacić) dziś można wysłać drona, który w szybszy i tańszy sposób pozwoli na wyłapanie ewentualnych błędów. Zdjęcia z drona oraz fotografowanie budowy z ziemi pomagają także lepiej oszacować czas konieczny do ukończenia kolejnych etapów budowy.

Zyskaj zaufanie

 

Przy kupowaniu nieruchomości nabywcy chcą mieć pewność wybrania najlepszej dla siebie oferty. Foto i video dziennik pokazujący postępy prac zwiększy ich zaufanie oraz pozwoli poczuć się częścią nowej społeczności. Filmowanie budowy z drona i ziemi jest też cenne dla instytucji finansujących Twoje przedsięwzięcie, gdyż dostarczy dowodów na wywiązanie się z zawartych umów oraz narzuconych ram czasowych. Może się też okazać niezbędne przy sporządzaniu dokumentacji ubezpieczeniowej.
Wybierz profesjonalistów i wraz z FlyPix stwórz swój własny dziennik budowy z ziemi i powietrza. Nasze dotychczasowe działania znajdziesz w zakładce ‘’realizacje’’.

zdjęcia z budowyfotografia budowyfotografia budowlana