fbpx

Organizowane przez firmy imprezy integracyjne to dla pracowników szansa,  by lepiej się poznać i wspólnie spędzić czas poza miejscem zatrudnienia. Świetna zabawa z kolegami z biura pozostawia po sobie wspaniałe wspomnienia, które z całą pewnością warto zachować na dłużej.  Jeśli potrzebny jest Ci fotograf na imprezę, który uwieczni najważniejsze momenty wyjazdu integracyjnego czy incentive, to doskonale trafiłeś.

 Fotograf na wyjazdy integracyjne

Jako osoba z zewnątrz fotograf może budzić skrępowanie wśród uczestników imprezy lub wyjazdu. Niestety przez to wykonywane zdjęcia tracą na naturalności. Wychodzimy z założenia, że najlepsza fotografia z imprez to ta, która uwiecznia spontaniczne chwile dobrej zabawy. Aby móc wychwycić te momenty, fotograf musi znajdować się w samym centrum wydarzeń, a jednocześnie pozostać niezauważonym. Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że osoba fotografa nie wpłynie na nastrój wydarzenia ani nie onieśmieli gości a wręcz przeciwnie może stać się też częścią wydarzenia.

Fotograf na imprezę | Warszawa i cała Polska

Fotografowanie wyjazdów integracyjnych czy incentive to tylko część naszej oferty. Chętnie towarzyszymy naszym klientom również podczas innych wydarzeń, takich jak:

  • targi,
  • eventy,
  • konferencje,
  • imprezy firmowe,
  • i wiele innych.
 

Kontakt

Adres korespondencyjny

FlyPix Michał Grybowicz

al. Jana Pawła II 27

00-867 Warszawa

NIP: 966-189-34-36


Oddział Trójmiasto
Gdańsk - Przymorze

(działamy w całej Polsce)
Formularz kontaktowy