fbpx

Zdjęcia i filmy z drona Wrocław

Stolica Dolnego Śląska to jedna z atrakcyjniejszych i chętnie odwiedzanych przez turystów i studentów miejscowości. Filmowanie dronem tego pięknego obszaru kraju to niebywała przyjemność! Malownicze krajobrazy wokół rzeki Odry oraz Dobrej sprawiają, że we Wrocławiu szczególnie przyjemnie można spędzić letni urlop. Ulgę podczas wysokich temperatur przynosi wizyta nad Morskim Okiem – kąpieliskiem w obrębie Wielkiej Wyspy.
Chcąc odpocząć od miejskiego zgiełku, warto udać się nad jezioro Bajkał, kilka kilometrów na wschód od miasta. Ale jedno z najstarszych miast Polski to nie tylko wody – zachwyca także zabytkowa architektura, która przetrwała wojenne zniszczenia. Współcześnie miasto jest siedzibą zarówno wielu małych firm, jak i dużych korporacji. Z najciekawszej perspektywy pokazują je zdjęcia lotnicze.

 

Zdjęcia z drona Wrocław

Filmowanie dronem nad Wrocławiem

Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą, inwestorem, osobą prywatną, czy działasz z ramienia urzędu miasta – w każdym wypadku zdjęcia z drona mogą być zarówno najlepszym sposobem reklamy, jak i niezapomnianą pamiątką z wydarzenia okolicznościowego, imprezy masowej, szkolenia czy konferencji. Dawniej ograniczała nas przestrzeń – fotograf mógł co najwyżej wejść na wyższe piętro budynku i stamtąd za pomocą swojego aparatu pokazać, co widzi. Dziś częstym widokiem są drony. Dzieje się tak dlatego, że zdjęcia z drona pozwalają ukazać miasto z zupełnie innej perspektywy! Dzięki nim każde wydarzenie staje się zupełnie wyjątkowe. Filmowanie dronem i fotografia eventowa wykonywana przez FlyPix to najciekawsze kadry i najwyższa jakość.

Filmowanie z drona we Wrocławiu

Nasze drony wykonują nie tylko zdjęcia, ale także filmy z drona. Jeśli masz własną firmę, dobrze wiesz, że trzeba naprawdę się postarać, aby wyprzedzić konkurencję. Rozumiesz też, że spora część sukcesu leży w dobrej reklamie. Sukces marketingowy zagwarantują Ci filmy z drona. Zwróć uwagę swoich klientów w sposób, który wyróżni Cię spośród innych i zostanie zapamiętany na długo. Spoty reklamowe kręcone z drona na pewno Ci w tym pomogą!

Filmy z drona
filmowanie dronem we Wrocławiu

Kompleksowe usługi dronem

Gwarantujemy Ci profesjonalizm na każdym etapie usługi, dlatego nasze filmowanie dronem Wrocław obejmuje także fachowy montaż, dzięki któremu możemy najlepiej przedstawić najciekawsze kadry. Stworzone w ten sposób filmy reklamowe wyróżniają się wysoką jakością. To doskonała reklama obiektów, firm, koncertów i innych wydarzeń. Nasz operator drona pokaże event z nietypowej strony i sprawi, że filmy promocyjne i zdjęcia lotnicze Wrocław podbiją serce każdego oglądającego. Doświadczenie zebrane podczas lat działalności, a także nowoczesny sprzęt oparty na rozwiniętej technologii umożliwiają nam w pełni profesjonalne fotografowanie oraz filmowanie z drona Wrocław.

 

Kontakt

Adres korespondencyjny

FlyPix Michał Grybowicz

al. Jana Pawła II 27

00-867 Warszawa

NIP: 966-189-34-36


Oddział Trójmiasto
Gdańsk - Przymorze

(działamy w całej Polsce)
Formularz kontaktowy