fbpx

Zdjęcia i filmy z drona, spoty reklamowe

Szukając sposobu na zaprezentowanie się w intrygujący i nowoczesny sposób, warto postawić na zdjęcia wykonywane za pomocą drona. To urządzenie w rękach profesjonalisty zamienia się w niezwykle kreatywne narzędzie, dzięki któremu firmy, marki i organizacje zyskują wyjątkowe materiały promocyjne. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, w tym filmy oraz ich montaż.

 

Zdjęcia lotnicze Kraków

Zdjęcia i filmy dronem w Krakowie

Jedną z najbardziej magicznych miejscowości w Polsce jest Kraków. Stolica Małopolski urzeka swoimi licznymi zabytkami, na czele z Rynkiem, Wawelem i Sukiennicami. To miasto, o którym krąży wiele znanych opowieści i legend, w tym ta o smoku wawelski i ta o Lajkoniku. Jeśli zatem marzysz o wyjątkowych filmach z powietrza, nie znajdziesz lepszego miejsca na ich nakręcenie. Wykorzystaj naszą atrakcyjną ofertę.

Zdjęcia z drona

Jako profesjonaliści wiemy, że zdjęcia z drona pozwalają spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy. Wiele osób nigdy nie doświadczy piękna Krakowa z wysokości kilkudziesięciu metrów, a to właśnie takie ujęcia najbardziej uwidaczniają jego wyjątkowość. Panorama miasta doskonale nadaje się do tworzenia materiałów reklamowych. Jako eksperci w fotografii lotniczej mamy dostęp do wysokiej jakości sprzętu, który pozwala pracować z rozdzielczością 4K. Nad urządzeniami opiekę sprawuje profesjonalny operator, który wie, gdzie i jak wykonywać najlepsze ujęcia. Takie materiały mają wysoką wartość, jako że dzięki nim reklama wyróżnia się i przykuwa uwagę odbiorców.

Filmy reklamowe w Krakowie
Montaż filmów i zdjęć

Filmowanie z lotu ptaka

Jeszcze lepszą, ponieważ bardziej angażującą formą reklamy, są filmy z użyciem dronów, gdyż pozwalają przekazać nie tylko obraz, ale również dźwięk, ruch i dynamikę, a za pomocą tych elementów można już opowiadać angażujące historie. Do stworzenia produkcji video niezbędny jest scenariusz, którego opracowanie również znajduje się w zakresie naszych usług. Atrakcyjnie przedstawiamy historię firmy i trafnie przekazujemy jej wartości. Tworzone przez nas materiały są wykorzystywane w celach reklamowych, do tworzenia dokumentów oraz jako atrakcyjny sposób na zdanie relacji z eventu. Wideo pozwala lepiej ukazać przemiany, do jakich doszło na danym terenie przez ostatnie lata. Efekty naszej pracy dobrze ukazują zarówno zabytkową, jak i nowoczesną stronę Krakowa. Z naszej oferty korzystają firmy z branży nieruchomości, organizatorzy wydarzeń oraz władze lokalne, które szukają atrakcyjnych sposobów na promocję miasta. Działamy na terenie całej Polski, dzięki czemu codziennie zyskujemy nowe doświadczenia. 

Kompleksowe usługi

Wykonujemy nie tylko zdjęcia i filmy, ale również profesjonalny montaż obu tych materiałów. Stworzeniem bazy do obróbki zajmuje się doświadczony operator drona, z kolei nad ostatnim etapem produkcji czuwają nasi sprawdzeni montażyści. Produkt finalny doskonale nadaje się do różnych celów, w tym do stworzenia atrakcyjnych materiałów reklamowych czy promocji firmy podczas wydarzeń branżowych. Skontaktuj się z nami już teraz, aby omówić szczegóły współpracy.

Filmy reklamowe Kraków

Kontakt

Dane kontaktowe

FlyPix Michał Grybowicz

siedziba w Warszawie

i Białymstoku

(działamy w całej Polsce)

+48 606-247-244
Formularz kontaktowy