fbpx

Oferujemy profesjonalne zdjęcia z drona dla miasta Kraków. Szukając sposobu na zaprezentowanie się w intrygujący i nowoczesny sposób, warto postawić na zdjęcia i filmowanie dronem! To urządzenie w rękach profesjonalisty zamienia się w niezwykle kreatywne narzędzie, dzięki któremu firmy, marki i organizacje zyskują wyjątkowe filmy promocyjne. Oferujemy usługi dronem na najwyższym poziomie, w tym filmowanie z powietrza i montaż. Warto wspomnieć, że wykonywana przez nas fotografia eventowa wyróżnia się jakością oraz wspaniałymi kadrami.

Zdjęcia z drona Kraków

Filmowanie dronem Kraków

Jedną z najbardziej magicznych miejscowości w Polsce jest Kraków, dlatego z wielką przyjemnością wykonujemy tutaj zdjęcia z drona. Stolica Małopolski urzeka swoimi licznymi zabytkami, na czele z Rynkiem, Wawelem i Sukiennicami. To miasto, o którym krąży wiele znanych opowieści i legend, w tym ta o smoku wawelski i ta o Lajkoniku. Jeśli zatem marzysz o wyjątkowych filmach z powietrza, nie znajdziesz lepszego miejsca na ich nakręcenie. Wykorzystaj naszą atrakcyjną ofertę i zamów u nas filmy z drona.

Profesjonalne zdjęcia z drona

Jako profesjonaliści wiemy, że zdjęcia z drona pozwalają spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy. Wiele osób nigdy nie doświadczy piękna miasta Kraków z wysokości kilkudziesięciu metrów, a to właśnie takie zdjęcia lotnicze najbardziej uwidaczniają jego wyjątkowość. Panorama miasta doskonale nadaje się do tworzenia materiałów reklamowych. Jako eksperci w fotografii lotniczej mamy dostęp do wysokiej jakości sprzętu, który pozwala pracować z rozdzielczością 4K. Nad urządzeniami opiekę sprawuje profesjonalny operator, który wie, gdzie i jak wykonywać najlepsze ujęcia. Takie filmy z powietrza mają wysoką wartość, jako że dzięki nim reklama wyróżnia się i przykuwa uwagę odbiorców.

filmowanie dronem Kraków
filmy z powietrza kraków

Filmy z powietrza

Jeszcze lepszą, ponieważ bardziej angażującą formą reklamy, są filmy z drona, gdyż pozwalają przekazać nie tylko obraz, ale również dźwięk, ruch i dynamikę, a za pomocą tych elementów można już opowiadać angażujące historie. Do stworzenia produkcji video niezbędny jest scenariusz, którego opracowanie również znajduje się w zakresie naszych usług. Atrakcyjnie przedstawiamy historię firmy i trafnie przekazujemy jej wartości. Tworzone przez nas materiały są wykorzystywane w celach reklamowych, do tworzenia dokumentów oraz jako atrakcyjny sposób na zdanie relacji z eventu. Wideo pozwala lepiej ukazać przemiany, do jakich doszło na danym terenie przez ostatnie lata. Filmowanie i efekty naszej pracy dobrze ukazują zarówno zabytkową, jak i nowoczesną stronę Krakowa. Z naszej oferty korzystają firmy z branży nieruchomości, organizatorzy wydarzeń oraz władze lokalne, które szukają atrakcyjnych sposobów na promocję miasta. Filmowanie dronem wykonujemy na terenie całej Polski, dzięki czemu codziennie zyskujemy nowe doświadczenia!

Usługi dronem i fotografia eventowa

Wykonujemy nie tylko zdjęcia i filmy z powietrza, ale również profesjonalny montaż obu tych materiałów. Stworzeniem bazy do obróbki zajmuje się doświadczony operator drona, z kolei nad ostatnim etapem produkcji czuwają nasi sprawdzeni montażyści. Produkt finalny doskonale nadaje się do różnych celów, w tym do stworzenia atrakcyjnych materiałów reklamowych czy promocji firmy podczas wydarzeń branżowych. Skontaktuj się z nami już teraz, aby omówić szczegóły współpracy. Być może interesuję Cię fotografia eventowa Kraków? I taką usługę chętnie wykonamy!

fotografia eventowa Kraków
 

Kontakt

Adres korespondencyjny

FlyPix Michał Grybowicz

al. Jana Pawła II 27

00-867 Warszawa

NIP: 966-189-34-36


Oddział Trójmiasto
Gdańsk - Przymorze

(działamy w całej Polsce)
Formularz kontaktowy