fbpx

Zdjęcia i filmy z drona, spoty reklamowe

Coraz więcej firm dostrzega potencjał reklamowy i wizerunkowy, jaki tkwi w filmach i zdjęciach wykonywanych dronem. Takie materiały pokazują całkowicie odmienny punkt widzenia. Fotografia eventowa stworzona przy użyciu nowoczesnej floty podniebnej prezentuje się atrakcyjnie i oryginalnie, czyli spełnia wszystkie wymagania reklamy idealnej.

 

Zdjęcia lotnicze - dla kogo?

Kręcimy w Katowicach

Stolica Górnego Śląska przeszła w ostatnich dekadach ważne zmiany gospodarcze, a także wizerunkowe. Z miejscowości o charakterze przemysłowym przekształciła się w nowoczesne centrum biznesu, edukacji i kultury. Jednocześnie miasto zachowało wiele oryginalnych elementów. Katowice są dowodem na to, że połączenie historii i teraźniejszości może być udane. Jeśli marzy Ci się film reklamowy, w którym pojawi się katowicki Spodek, Dolina Trzech Stawów albo czerwone dachy familoków, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą filmowania na terenie województwa śląskiego.

Fotografia z zupełnie innej perspektywy

Dzięki dzisiejszej technologii każda firma może zaprezentować się w niebanalny sposób. Wystarczy, że wykorzysta w tym celu ujęcia realizowane z perspektywy lotu ptaka. Zdjęcia lotnicze dają możliwość stworzenia skutecznej reklamy przedsiębiorstwom i organizacjom, które działają w różnych branżach. Po ujęcia wykonane dronem najchętniej sięgają hotele i obiekty typu SPA, organizatorzy imprez oraz deweloperzy, którzy chcą zareklamować nowo powstałe osiedle. Nasze usługi obejmują spoty reklamowe oraz fotografię eventową do folderów, broszur oraz innych materiałów promocyjnych. Skorzystaj z nowoczesnego sposobu na skuteczną reklamę.

Filmy reklamowe Katowice
Katowice

Filmowanie na wysokim poziomie

Wideo jest bardziej angażujące niż fotografia, jako że oddziałuje również na zmysł słuchu. Z naszym profesjonalnym sprzętem realizujemy filmiki w wysokiej rozdzielczość, co zapewnia wierne odwzorowanie szczegółów. Zajmujemy się nie tylko nagrywaniem, ale również tworzeniem scenariuszy, montażem, udźwiękowieniem oraz innymi usługami w ramach postprodukcji. Oferujemy kompleksowe realizacje dla firm z różnych branż, łącząc pomysłowość i profesjonalne wykonanie.

Reklama przy pomocy drona

Czujesz, że Twoja reklama potrzebuje wyróżnienia? Spoty reklamowe stanowią sprawdzone rozwiązanie na brak oryginalności. Dzięki tej formie przedstawienia produktów i usług skutecznie przyciągniesz uwagę odbiorców. Zyskaj nowych klientów i zaskocz obecnych – wykorzystaj naszą ofertę w celu poprawy wizerunku lub uatrakcyjnienia kampanii promocyjnej. Pokaż się odbiorcom z zupełnie nowej perspektywy. Posiadamy urządzenia profesjonalne i bezpieczne, których sterowaniem zajmują się eksperci. Wybierz usługi dronem na najwyższym poziomie – realizujemy zlecenia w Katowicach oraz na terenie całej Polski.

Filmy reklamowe Katowice

Kontakt

Dane kontaktowe

FlyPix Michał Grybowicz

siedziba w Warszawie

i Białymstoku

(działamy w całej Polsce)

Formularz kontaktowy