fbpx

Coraz więcej firm dostrzega potencjał reklamowy i wizerunkowy, jaki tkwi w filmach i zdjęciach wykonywanych dronem. Takie zdjęcia z drona pokazują całkowicie odmienny punkt widzenia w mieście Katowice. Fotografia eventowa stworzona przy użyciu nowoczesnej floty podniebnej prezentuje się atrakcyjnie i oryginalnie, czyli spełnia wszystkie wymagania reklamy idealnej. Filmy z drona w jakości 4K idealnie nadadzą się na spot reklamowy lub film weselny.

 

filmowanie z powietrza nad Katowicami

Filmowanie z powietrza w Katowicach

Stolica Górnego Śląska przeszła w ostatnich dekadach ważne zmiany gospodarcze, a także wizerunkowe. Z miejscowości o charakterze przemysłowym przekształciła się w nowoczesne centrum biznesu, edukacji i kultury. Jednocześnie miasto zachowało wiele oryginalnych elementów. Katowice są dowodem na to, że połączenie historii i teraźniejszości może być udane. Filmowanie z powietrza ma tutaj więc duży potencjał. Jeśli marzy Ci się film reklamowy, w którym pojawi się katowicki Spodek, Dolina Trzech Stawów albo czerwone dachy familoków, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą filmowania na terenie województwa śląskiego. Katowice są miastem, w którym filmowanie dronem sprawia wiele przyjemności!

Zdjęcia z drona z zupełnie innej perspektywy

Dzięki dzisiejszej technologii każda firma może zaprezentować się w niebanalny sposób. Wystarczy, że wykorzysta w tym celu filmy z drona i ujęcia realizowane z perspektywy lotu ptaka. Zdjęcia lotnicze dają możliwość stworzenia skutecznej reklamy przedsiębiorstwom i organizacjom, które działają w różnych branżach. Po filmowanie dronem najchętniej sięgają hotele i obiekty typu SPA, organizatorzy imprez oraz deweloperzy, którzy chcą zareklamować nowo powstałe osiedle. Nasze usługi obejmują spoty reklamowe oraz fotografię eventową do folderów, broszur oraz innych materiałów promocyjnych. Skorzystaj z nowoczesnego sposobu na skuteczną reklamę tj. zdjęcia z drona w Katowicach.

Filmowanie dronem
Zdjęcia z drona w Katowicach

Filmowanie dronem Katowice

Wideo jest bardziej angażujące niż fotografia, jako że oddziałuje również na zmysł słuchu. Z naszym profesjonalnym sprzętem realizujemy  filmowanie z powietrza w wysokiej rozdzielczość, co zapewnia wierne odwzorowanie szczegółów. Zajmujemy się nie tylko nagrywaniem, ale również tworzeniem scenariuszy, montażem, udźwiękowieniem oraz innymi usługami w ramach postprodukcji. Oferujemy kompleksowe filmy z drona dla firm z różnych branż, łącząc pomysłowość i profesjonalne wykonanie.

Reklama i filmy przy pomocy drona

Czujesz, że Twoja reklama potrzebuje wyróżnienia? Spoty reklamowe stanowią sprawdzone rozwiązanie na brak oryginalności. Dzięki tej formie przedstawienia produktów i usług skutecznie przyciągniesz uwagę odbiorców. Zyskaj nowych klientów i zaskocz obecnych – wykorzystaj naszą ofertę w celu poprawy wizerunku lub uatrakcyjnienia kampanii promocyjnej. Pokaż się odbiorcom z zupełnie nowej perspektywy. Posiadamy urządzenia profesjonalne i bezpieczne, których sterowaniem zajmują się eksperci. Wybierz usługi dronem na najwyższym poziomie – realizujemy zdjęcia z drona w Katowicach oraz na terenie całej Polski.

Filmy z drona Katowice
 

Kontakt

Adres korespondencyjny

FlyPix Michał Grybowicz

al. Jana Pawła II 27

00-867 Warszawa

NIP: 966-189-34-36


Oddział Trójmiasto
Gdańsk - Przymorze

(działamy w całej Polsce)
Formularz kontaktowy