fbpx

Zdjęcia i filmy z drona

Szukasz sposobu na reklamę? Wybierz promocję w oryginalnej formie, czyli zdjęcia i wideo z perspektywy lotu ptaka. Takie ujęcia przyciągają uwagę odbiorców znacznie skuteczniej niż zwykłe fotografie, dzięki czemu firma wyróżnia się na tle konkurencji. Jako profesjonaliści od filmowania i robienia ujęć lotniczych oferujemy realizację wyjątkowych spotów i materiałów reklamowych, dzięki którym klienci zainteresują się ofertą Twojej firmy.

 

Filmowanie dronem

Filmowanie dronem nad morzem

Oferujemy filmowanie w różnych innych lokalizacjach w Polsce. Wśród nich jest Gdańsk, jedno z najważniejszych nadmorskich miast w naszym kraju, główny ośrodek Trójmiasta. Miejscowość słynie z wyjątkowo urokliwej starówki, której najbardziej charakterystycznym elementem jest Ratusz Starego Miasta. Teren doskonale nadaje się do kręcenia spotów reklamowych z motywem morza, słońca i wakacji, a ujęcia lotnicze pozwalają dostrzec całe piękno tego miejsca. Jednocześnie w okolicy odbywa się wiele imprez, które koniecznie trzeba uwiecznić. Wtedy do akcji wkracza nasza firma. Działamy jako zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w robieniu zdjęć, kręceniu wideo oraz ich edycji. Zapewniamy zapierającą dech w piersiach fotografię eventową oraz profesjonalne usługi na terenie całego Trójmiasta.

Filmy z drona

Nasze realizacje pozwalają spojrzeć na świat z zupełnie innej, atrakcyjniejszej perspektywy, gdzie wysokość nie jest żadnym ograniczeniem. Duże znaczenie ma użycie sprzętu o odpowiedniej jakości. W pracy wykorzystujemy pewne i bezpieczne bezzałogowce, które rejestrują obraz w rozdzielczości 4K. Ich nowoczesne wyposażenie sprawia, że materiały promocyjne prezentują się niezwykle interesująco. Filmowanie dronem to dobry sposób na reklamę dla każdej organizacji, w szczególności dla hoteli oraz obiektów typu SPA, które chcą podkreślić swoje piękne położenie. Możliwości, jakie daje dron, wykorzystują władze miast i terenów o wyjątkowych walorach przyrodniczych. Takie ujęcia wspaniale nadają się również do produkcji dokumentalnych. Oferujemy realizację usługi zgodnie z założeniami klienta, a także pełną realizację filmu, w tym stworzenie scenariusza, wykonywanie ujęć naziemnych, montaż, udźwiękowienie i inne czynności związane z postprodukcją.

Filmy reklamowe Gdańsk i Trójmiasto
Montaż filmów i zdjęć Trójmiasto

Reklama przy użyciu drona – dlaczego warto?

Wykorzystanie nowoczesnego sprzętu w reklamie pozwala uzyskać materiały promocyjne, które są zupełnie inne niż te realizowane przez konkurencję. Spoty reklamowe, w których pojawiają się ujęcia z lotu ptaka, są bardziej doceniane przez odbiorców niż ujęcia ze zwykłej, codziennej perspektywy. Takie materiały intrygują widzów. Jeśli chcesz przyciągnąć nowych klientów oraz zainteresować tych, którzy są już z Tobą, wybierz nasze filmy promocyjne. Możesz użyć ich do reklamy, prezentacji swojej firmy na stronie internetowej albo podczas branżowego wydarzenia, takiego jak targi czy konferencje.

Zdjęcia z wysoka

Nasz profesjonalny sprzęt doskonale nadaje się do zdjęć lotniczych, które prawdziwie angażują innych. Materiały można wykorzystać do celów reklamowych i wizerunkowych, aby wzbudzić w odbiorcy chęć skorzystania z oferty. Wówczas jedna fotografia wystarcza za kilka, a nawet kilkanaście tradycyjnych ujęć. Taka promocja doskonale sprawdza się w przypadku miejscowości turystycznych, inwestycji związanych z budową nieruchomości, a wreszcie jako fotografia eventowa.

Dlaczego my?

Za wyborem naszej oferty przemawia doświadczenie i profesjonalizm zespołu, nowoczesny sprzęt oraz kompleksowość usług. Zajmujemy się filmowaniem, zdjęciami z drona oraz pełną obróbką materiałów. Działamy nie tylko na terenie Trójmiasta, ale całej Polski.

Filmy reklamowe w Gdańsku

Kontakt

Dane kontaktowe

FlyPix Michał Grybowicz

siedziba w Warszawie

i Białymstoku

(działamy w całej Polsce)

Formularz kontaktowy