fbpx

Filmowanie

Szukasz sposobu na reklamę? Wybierz promocję w oryginalnej formie, czyli zdjęcia z drona i filmy z perspektywy lotu ptaka. Takie ujęcia przyciągają uwagę odbiorców znacznie skuteczniej niż zwykłe fotografie, dzięki czemu firma wyróżnia się na tle konkurencji. Jako profesjonaliści od filmowania i robienia ujęć lotniczych oferujemy realizację wyjątkowych spotów i materiałów reklamowych, dzięki którym klienci zainteresują się ofertą Twojej firmy. Gdańsk, jak i całe Trójmiasto to szczególnie piękne miejsca na filmowanie dronem!

 

Filmowanie z powietrza trójmiasto

Filmowanie dronem nad morzem

Oferujemy filmowanie dronem w różnych innych lokalizacjach w Polsce. Wśród nich jest Gdańsk, jedno z najważniejszych nadmorskich miast w naszym kraju, główny ośrodek Trójmiasta. Miejscowość słynie z wyjątkowo urokliwej starówki, której najbardziej charakterystycznym elementem jest Ratusz Starego Miasta. Teren doskonale nadaje się do kręcenia spotów reklamowych z motywem morza, słońca i wakacji, a zdjęcia z drona pozwalają dostrzec całe piękno tego miejsca. Jednocześnie w okolicy odbywa się wiele imprez, które koniecznie trzeba uwiecznić. Wtedy do akcji wkracza nasza firma. Działamy jako zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w robieniu zdjęć z drona, kręceniu wideo oraz ich edycji. Zapewniamy zapierającą dech w piersiach fotografię eventową oraz profesjonalne filmowanie z powietrza na terenie całego Trójmiasta.

Filmy z drona Trójmiasto

Nasze filmy z drona pozwalają spojrzeć na świat z zupełnie innej, atrakcyjniejszej perspektywy, gdzie wysokość nie jest żadnym ograniczeniem. Duże znaczenie ma użycie sprzętu o odpowiedniej jakości. W pracy wykorzystujemy pewne i bezpieczne bezzałogowce, które rejestrują filmy z drona w rozdzielczości 4K. Ich nowoczesne wyposażenie sprawia, że materiały promocyjne prezentują się niezwykle interesująco. Filmowanie dronem to dobry sposób na reklamę dla każdej organizacji, w szczególności dla hoteli oraz obiektów typu SPA, które chcą podkreślić swoje piękne położenie. Możliwości, jakie daje dron, wykorzystują władze miast i terenów o wyjątkowych walorach przyrodniczych. Takie zdjęcia z drona wspaniale nadają się również do produkcji dokumentalnych. Oferujemy realizację usługi zgodnie z założeniami klienta, a także pełną realizację filmu, w tym stworzenie scenariusza, wykonywanie ujęć naziemnych, montaż, udźwiękowienie i inne czynności związane z postprodukcją.

filmowanie dronem Gdańsk
Zdjęcia z drona Trójmiasto

Zdjęcia z drona – dlaczego warto?

Wykorzystanie nowoczesnego sprzętu w reklamie pozwala uzyskać materiały promocyjne, które są zupełnie inne niż te realizowane przez konkurencję. Spoty reklamowe, w których pojawiają się ujęcia z lotu ptaka, są bardziej doceniane przez odbiorców niż ujęcia ze zwykłej, codziennej perspektywy. Takie materiały intrygują widzów. Jeśli chcesz przyciągnąć nowych klientów oraz zainteresować tych, którzy są już z Tobą, wybierz nasze promocyjne filmy z drona. Możesz użyć ich do reklamy, prezentacji swojej firmy na stronie internetowej albo podczas branżowego wydarzenia, takiego jak targi czy konferencje w Gdańsku i Trójmieście.

Zdjęcia z powietrza Gdańsk

Nasz profesjonalny sprzęt doskonale nadaje się do zdjęć z powietrza, które prawdziwie angażują innych. Materiały można wykorzystać do celów reklamowych i wizerunkowych, aby wzbudzić w odbiorcy chęć skorzystania z oferty. Wówczas jedna fotografia wystarcza za kilka, a nawet kilkanaście tradycyjnych ujęć. Taka promocja doskonale sprawdza się w przypadku miejscowości turystycznych takich jak Gdańsk. Także w przypadku inwestycji związanych z budową nieruchomości, a wreszcie jako fotografia eventowa.

Dlaczego my?

Za wyborem naszej oferty przemawia doświadczenie i profesjonalizm zespołu, nowoczesny sprzęt oraz kompleksowość usług. Zajmujemy się filmowaniem, zdjęciami z drona oraz pełną obróbką materiałów. Działamy nie tylko na terenie Trójmiasta, ale całej Polski.

Filmy z drona Gdańsk
 

Kontakt

Adres korespondencyjny

FlyPix Michał Grybowicz

ul. Grupy AK Krybar 7/38

00-712 Warszawa

NIP: 966-189-34-36(działamy w całej Polsce)
+48 606-247-244
Formularz kontaktowy