fbpx

Profesjonalne fotografie i filmy eventowe Kraków

Jedną ze specjalizacji naszej firmy jest filmowanie eventów. Kraków i sąsiadujące z nim miejscowości to tylko jeden z obszarów, na którym realizujemy te usługi. Od lat z powodzeniem zajmujemy się bowiem filmowaniem imprez i wydarzeń na terenie całej Polski, a nawet poza jej granicami. Dbamy o to, aby wykonywane przez nas filmy z eventów i konferencji były na najwyższym poziomie. Obsługujemy zarówno duże, liczące ponad 1000 osób imprezy korporacyjne, jak i mniejsze projekty, np. konferencje czy wyjazdy incentive. Naszą ofertę filmów i fotografii eventowej w Krakowie kierujemy do klientów indywidualnych, a także biznesowych, organizujących dowolnego rodzaju wydarzenie sportowe, kulturalne, rozrywkowe czy zawodowe. Oferujemy standardowe filmowanie imprez, ale także rejestrowanie wydarzeń na żywo i przesyłanie transmisji do Internetu, telewizji albo na telebim.

 

Filmowanie Eventów Kraków Flypix

Dysponujemy nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie sprzętem pozwalającym na osiągnięcie jakości obrazu rzędu 4 000 pikseli (4K). Aby filmy z eventów całkowicie spełniły swą rolę promocyjną, reklamową czy informacyjną, realizujemy je, korzystając z różnych technik filmowania. Oferujemy więc filmowanie konferencji czy innych wydarzeń zarówno z powietrza, jak i z poziomu ziemi. Zawsze precyzyjnie dostosowujemy sprzęt do wielkości wydarzenia. Największe imprezy odbywające się w takich miastach jak Kraków czy inne miejscowości obsługujemy, korzystając nawet z 4 kamer. Dzięki temu mamy pewność, że filmowanie imprez pozwoli nam na uchwycenie wszystkich ważnych momentów.

Mamy bogate doświadczenie w filmowaniu i montażu video w mieście Kraków, co owocuje najlepszą jakością powstałych produkcji. Jako licencjonowani operatorzy dronów zawsze przestrzegamy wszystkich zasad bezpieczeństwa dotyczących lotów dronami. Wykonujemy loty zgodnie z prawem, wyłącznie w miejscach, które nie zostały wyłączone z ruchu dronów. Posiadamy niezbędne uprawnienia, takie jak Świadectwo Kwalifikacji Operatora Bezzałogowych Statków Powietrznych oraz niezbędne ubezpieczenie OC dla operatorów, co pozwala nam na w pełni bezpieczne filmowanie wydarzeń.

Kreatywna fotografia eventowa Kraków

Filmowanie konferencji i eventów w mieście Kraków to niejedyne oferowane przez nas usługi. Wykonujemy także najlepszej jakości fotografie eventowe podczas szkoleń, uroczystości firmowych oraz innych wydarzeń. Profesjonalna fotografia eventowa (Kraków, ale również w okolicznych miejscowościach) pozwala na ciekawe i obrazowe przedstawienie przebiegu danej uroczystości. Z reporterską dociekliwością, a przy tym w efektowny sposób prezentujemy najistotniejsze fragmenty wydarzenia, pomijając zbędne, które mogą wywołać poczucie znużenia u widza. Zdjęcia wykonane w ten sposób przejmują część roli tekstu opisującego wydarzenie. W mistrzowski sposób oddają emocje i klimat towarzyszące wydarzeniu w mieście Kraków.

Podczas imprezy wykonujemy setki, a często tysiące zdjęć, z których później wybieramy te najlepsze. Korzystamy z kilku aparatów i dronów, co daje pewność, że żadne ważne zdarzenie nie umknie naszej uwadze.

Fotografie eventowe Kraków Flypix
 

Kontakt

Adres korespondencyjny

FlyPix Michał Grybowicz

al. Jana Pawła II 27

00-867 Warszawa

NIP: 966-189-34-36


Oddział Trójmiasto
Gdańsk - Przymorze

(działamy w całej Polsce)
Formularz kontaktowy