fbpx

Filmy reklamowe Białystok – nasze usługi

 
Filmy reklamowe Białystok

Proces przygotowania produkcji video obejmuje pomysł, scenariusz, nagranie materiału, montaż, udźwiękowienie i postprodukcję. Nasza kompleksowa oferta zawiera wszystkie etapy produkcji filmu promocyjnego lub reklamowego. Z doświadczenia dotychczasowych partnerów biznesowych wynika, że materiał w tej formie jest jednym z efektywniejszych sposobów dotarcia do klienta. Dzięki nam Twój produkt stanie się rozpoznawalny, zwiększysz też świadomość marki.

Nakręcimy, a następnie zmontujemy profesjonalne filmy reklamowe. Posiadamy niezbędny sprzęt oraz kwalifikacje i uprawniania. Licencjonowany operator drona wykona materiały video w jakości 4K. Ujęcia z lotu ptaka to doskonały pomysł na skuteczny marketing sporych obiektów. Sprawdzą się zarówno w branży sprzedaży nieruchomości, jak i hotelowej czy weselnej. Powstanie filmu promocyjnego poprzedza zawsze szeroka konsultacja z klientem oraz poznanie jego koncepcji. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania. Słuchamy, po czym wdrażamy pomysły, a w razie potrzeby proponujemy własne.

Filmy reklamowe to nie tylko promocja produktu lub usług. Rosnąca popularność przekazu video sprawia, że wiele firm komunikuje się w ten sposób ze swoimi klientami np. przy pomocy własnego kanału YouTube. Zadbamy o to, by udostępniony tam materiał był również najwyższej jakości. Popularne stają się też ogłoszenia rekrutacyjne wzbogacone o materiał video. Krótkie filmiki nierzadko wykorzystywane są na firmowych profilach w mediach społecznościowych. Nawet niewielkie projekty wykonujemy z ogromnym zaangażowaniem i dbałością o każdy szczegół. Dzięki nam Twój przekaz marketingowy będzie spójny, a treści prezentowane w sieci przyjemne w odbiorze.

Dotychczasowe realizacje i współpraca przy filmach reklamowych przysporzyły nam wiele satysfakcji. Nasze usługi obejmują miasto Białystok, ale możliwy jest też dojazd na terenie całego kraju. Jeżeli potrzebujesz filmu promocyjnego, powierz to profesjonalistom. Firma FlyPix zaprasza do kontaktu.

Spoty reklamowe Białystok
 

Kontakt

Adres korespondencyjny

FlyPix Michał Grybowicz

al. Jana Pawła II 27

00-867 Warszawa

NIP: 966-189-34-36


Oddział Trójmiasto
Gdańsk - Przymorze

(działamy w całej Polsce)
Formularz kontaktowy