fbpx

Profesjonalne spoty i filmy reklamowe – Wrocław

Profesjonalnie przygotowane i kreatywne spoty reklamowe to efektowny i skuteczny sposób na dotarcie do odbiorców z ofertą albo zaprezentowanie im swojej firmy. Dobry spot reklamowy powinien cechować się przemyślanym i mądrze opracowanym scenariuszem oraz najwyższej jakości realizacją i montażem. Jeśli chcesz mieć pewność, że filmy i zdjęcia reklamowe zostaną wykonane w profesjonalny, a przy tym twórczy sposób, zaufaj specjalistom z Flypix.

 

Filmy reklamowe Wrocław flypix

Od wielu lat z sukcesem realizujemy sporty wizerunkowe, korporacyjne oraz filmy reklamowe. Wrocław i okoliczne miejscowości to zaledwie jeden z wielu obszarów, na którym świadczymy wspomniane usługi. Oferujemy bowiem kręcenie filmów promocyjnych na terenie całej Polski, a nawet poza granicami kraju. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem nagrywającym i fotograficznym, co pozwala nam na wykonywanie fotografii oraz video w najlepszej jakości 4 000 pikseli, czyli 4K. W pracy stosujemy różne techniki filmowania: zarówno z ziemi, jak i powietrza, co pozwala nam urozmaicić i uatrakcyjnić projekt. Wykorzystujemy kamery sportowe, naziemne oraz drony.Gwarantujemy kompleksową realizację usług w mieście Wrocław. Rozpoczynamy od poznania firmy: jej oczekiwań, wartości i zakresu działalności. Następnie opracowujemy scenariusz najlepiej odpowiadający rezultatowi, jakiego oczekuje klient. Kolejny etap to nagranie i zmontowanie materiału. Realizując film, staramy się tworzyć sugestywne, niebanalne i interesujące dla odbiorców obrazy.

Kreatywne filmy promocyjne – Wrocław i okolice

Wykonujemy zdjęcia i spoty reklamowe emitowane w Internecie, telewizji, kinach czy za pośrednictwem telebimów. Realizowane przez nas produkcje zachwycają ujęciami i kolorystyką. Wiemy, jak wielkie znaczenie ma przekaz wizualny, zwłaszcza w kampaniach marketingowych i promocyjnych. Dlatego realizujemy filmy reklamowe w mieście Wrocław lub okolicach, które w atrakcyjny sposób komunikują kluczowy przekaz. Na jego skuteczność wpływa nie tylko ciekawie opowiedziana historia, ale także właściwie dobrana muzyka, głos lektora i obrazy. To wszystko sprawia, że nawet krótkie spoty mogą wyrazić więcej niż wiele słów lub jakakolwiek inna forma reklamy. Fachowo wykonane filmy i zdjęcia reklamowe prezentują opowieść, w którą widzowie angażują się, a przez to łatwiej ją zapamiętują. To pozwala zwiększyć świadomość marki i danego produktu, pozyskać nowych klientów lub kontrahentów, a także budować pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa.

Film reklamowy – cena

Koszt realizacji filmu reklamowego w mieście Wrocław zależy od kilku czynników. Do najważniejszych z nich należą m.in. długość i stopień skomplikowania spotu, konieczność zastosowania efektów specjalnych, rodzaj użytego sprzętu czy też wykorzystanie w produkcji aktorów bądź lektora.

Jeśli zatem interesuje Cię konkretna cena zdjęć bądź spotu reklamowego w mieście Wrocław dla Twojej firmy, zapraszamy do kontaktu. Opowiedz nam o swoich pomysłach albo pozwól, że przedstawimy Ci naszą propozycję na film promocyjny wraz ze szczegółową wyceną realizacji zlecenia.

Zdjęcia reklamowe wrocław
 

Kontakt

Adres korespondencyjny

FlyPix Michał Grybowicz

al. Jana Pawła II 27

00-867 Warszawa

NIP: 966-189-34-36


Oddział Trójmiasto
Gdańsk - Przymorze

(działamy w całej Polsce)
Formularz kontaktowy